تاریخ انتشار ۹۵/۱۱/۲۹

تین کلاینت UDC2 یک تین کلاینت مبتنی بر IGELمی باشد که با نرم افزار UDC اجرا می شود. این محصول ساخت شرکت IGEL می باشد. سیستم عامل این تین کلاینت لینوکس می باشد که می تواند سخت افزارهای بسیار قدیمی را نیز به مثابه تین کلاینت بکار گیرد. برای این کار تین کلاینت با استفاده از نرم افزار UDC2 جایگزین سیستم عامل کنونی می کند. به این شکل که سیستم عامل قدیمی ویندوز و یا لینوکس به شکل کامل از هارد دیسک پاک شده و این نرم افزار در تین کلاینت جایگزین سیستم عامل موجود خواهد شد.
تین کلاینت udc2 دارای قابلیت پشتیبانی از دیگر لوازم جانبی را دارا بوده و می توانند دستگاه هایی مثل پرینتر، اسکنر و … را تحت کنترل خود در بیاورند. مقدار بازه زمانی لازم جهت تبدیل یک کامپیوتر به تین کلاینت با استفاده از نرم افزار udc2 به مقدار سرعت کامپیوتر بستگی دارد. هر چقدر سرعت کامپیوتر بیشتر باشد قطعا سریعتر به یک تین کلاینت تبدیل می گردد.

مدیریت تین کلاینت UDC2

مدیریت و پشتیبانی کردن تین کلاینت ها از سیستم ها و لوازم جانبی از بخش های مهم دیگری است که باید به آن توجه کرد. در تین کلاینت که با استفاده از تکنولوژی IGEL کار می کند به خصوص تین کلاینت UDC2 با استفاده از بخش IGEL management system قابلیت پشتیبانی و مدیریت خوبی دارند. با توجه به این که تین کلاینت های مبتنی بر UDC2 با دیگر تین کلاینت های شرکت IGEL یکی می باشند، کلیه این تین کلاینت ها با استفاده از یک پروفایل و تنظیم یکسان مدیریت می گردند.
با کمک نرم افزار Cafe wireless می توان لپ تاپ های قدیمی x86 را به یک تین کلاینت مبتنی بر udc2 تبدیل کرده و به امکانات بی سیم خاص مجهز نمود. در نتیجه با استفاده از تین کلاینت های مربوطه به شبکه بی سیم در هر بخشی در دسترس قرار خواهند گرفت و مدیریت کردن شبکه به راحتی در دسترس قرار خواهد گرفت. یکی دیگر از ویژگی های تین کلاینت udc2 می توان به خروجی تصویر اشاره کرد. چناچه تین کلاینت دارای کارت گرافیک intel, ATI,NVIDIA ,DVI ,SVGA باشد آنگاه می توان پشتیبانی از دو تصویر را در تین کلاینت دید.
از جمله تکنولوژی های مجازی سازی پشتیبانی شده به وسیله تین کلاینت udc2 می توان به انواع:
Citrix xenapp& xendesktop, with full hdx support-microsoft rds with full remotefx support-Vmware view horizon, with full pcoip support-red hat enterprise virtulaziation for desktop, with full spice support- nomachine for linux, windows and osd- virtual bridges verde- thinlinc و… نام برد.

از فروشگاه محصولات زیرو کلاینت دیدن فرمایید.