تاریخ انتشار ۹۵/۱۱/۱۸

لیست کامل قیمت انواع تین کلاینت

برای مشاهده قیمت تین کلاینت و مطالعه مقالات روی عکس کلیک کنید.

قیمت تین کلاینت

قیمت تین کلاینت

عرصه پیشرفت تکنولوژی به خصوص بخش embedded computing و به بازار آمدن محصولات کوچک با قابلیت‌های بالا همراه بوده است. در حال حاضر بیشتر بخش‌ها و ادوات الکترونیکی جدا در سیستم‌های در اصطلاح مجازی سازی شده به شکل یکپارچه و یکسان توسط یک کمپانی ارائه می‌شوند، که سبب ظهور وسایل و تجهیزاتی می‌گردد که در مقدار ابعادی کوچک و از نظر امکاناتی بسیار فراتر از تکنولوژی‌های قبلی می‌باشند. از نمونه‌های آن می‌توان به
تین کلاینت اشاره کرد که یک رایانه شخصی کامل می‌باشد.
استفاده از تین کلاینت ها در بخش شبکه‌های رایانه ای به منظور کاهش هزینه‌ها و هم‌چنین ارتقای کیفیت در بخش مدیریت، نگهداری بهتر شبکه‌ها نسبت به پی سی‌ها مورد اولویت بیشتر سازمان‌ها و ارگان‌ها می‌باشد.

دستگاه تین کلاینت تلفیقی از رایانه شخصی و یک ترمینال کامل

دستگاه تین کلاینت تلفیقی از رایانه شخصی و یک ترمینال کامل

دستگاه تین کلاینت رایانه شخصی با کمترین نرخ خرابی

دستگاه تین کلاینت شامل سخت افزاری ویژه خود بوده که دارای ابعاد کوچکی می‌باشد. در این سیستم با حذف کردن قطعات مکانیکی مانند هارد دیسک و استفاده از پردازنده‌های بدون فن مانند fanless cpu در بخش سخت افزاری امکان خرابی در این قسمت‌ها به حداقل ممکن کاهش پیدا کرده است.

دستگاه های تین کلاینت را می‌توان با توجه به نیازهای سازمانی و درخواست‌هایی که در رابطه با آن‌ها وجود دارد تغییر داد و تجهیزاتی را بر روی آن سوار و یا کم کرد. اما یکی از بخش‌های و منحصر به فرد دیگر سیستم‌های تین کلاینت در بخش سیستم عامل و سرویس‌های نرم افزارهای موجود در آن است.

نمونه ای از تین کلاینت‌ها با نام cyber thin از دسته فناوری‌های جدید در این بخش می‌باشد که علاوه بر قرارگیری آخرین فناوری‌های در بخش سخت افزاری و نرم افزاری در آن امکان سفارشی کردن در بخش‌های دیگر آن از جمله قسمت سخت افزاری و همچنین طراحی سیستم عامل‌ها با قابلیت‌های خاص را بر مبنای سیستم‌های open source و به صورت مجازی امکان پذیر کرده است. در این نوع از تین کلاینت ها سیستم‌های ویژه ای به منظور ایجاد امنیت سازمانی تعریف شده است.