دورکاری در بهداشت و درمان

دورکاری در بهداشت و درمان

امروزه، صنعت بهداشت و درمان برای کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت مراقبت بیمار، با چالش‌هایی جدیدی روبرو می‌شود.
با حرکت به سمت مراقبت‌های مبتنی بر ارزشِ سلامت، ابتکارهایی مانند دورکاری در بهداشت و درمان، مجازی‌سازی و روش‌های جدید ارائه خدمات به بیمار مانند مراقبت از راه دور و مراقبت‌های مجازی محبوبیت بیشتری پیداکرده است.
در این صورت، ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی باید به‌طور مداوم روش‌هایی را برای بهبود ارائه‌ی خدمات، با اطمینان از تداوم امنیت و رعایت مقررات، پیدا کنند؛ زیرا:

 • پزشکان دو برابر بیماران وقت صرف مطالعه‌ی پرونده‌ی بیماران می‌کنند.
 • هرسال هزینه‌ی ناکارآمدی در کارهای بالینی ۱.۷ میلیون دلار در هر بیمارستان آمریکا به هدر می‌رود.
 • انتظار می‌رود هوش مصنوعی در مراقبت‌های بهداشتی با سرعت رشد سالانه ۴۳.۵ درصد از سال ۲۰۱۸ گسترش یابد و تا سال ۲۰۲۵ به ۲۷.۶ میلیارد دلار برسد.
مشاوره با پشتیبانی شرکت رها

قدم‌های جدید در دورکاری در بهداشت و درمان با GPU NVIDIA VIRTUAL!

تحول دیجیتال برای ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی منجر به نفوذ عمیق VDI در صنعت، جهت کاهش هزینه‌ها و درعین‌حال افزایش امنیت شده است.
بااین‌حال، بسیاری از این راه‌حل‌های سنتی VDI شامل مجازی‌سازی GPU نیستند و برای سازگار شدن با برنامه‌های مدرن که گرافیک بیشتری دارند، در چالش هستند.
علاوه بر این، تجزیه‌وتحلیل داده‌های بزرگ و هوش مصنوعی در مراقبت‌های بهداشتی بیشتر رواج پیداکرده است.
زیرا تمام برنامه‌ریزی‌های منابع مبتنی بر هوش مصنوعی، قرار ملاقات بیمار تا حاشیه‌نویسی با کمک هوش مصنوعی تصاویر رادیوگرافی و همچنین تجزیه‌وتحلیل توالی‌های DNA برای تشخیص زودهنگام بیماری توسط هوش مصنوعی انجام می‌شود.
سازمان‌های بهداشت و درمان با افزودن راه‌حل‌های GPU NVIDIA VIRTUAL به محیط‌های VDI، مزیت بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری را با هزینه کمتری تجربه می‌کنند.
موارد زیر تأثیرات GPU NVIDIA VIRTUAL به‌صورت گسترده بیان می‌کند:

در حال حاضر با دورکاری در بهداشت و درمان، بیشتر متخصصان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند از هر مکانی، با هر رایانه‌ای، به اطلاعات موردنیاز دسترسی پیدا کنند.
دسترسی سریع به اطلاعات منجر به تصمیم‌گیری سریع ‌و افزایش دقتِ پزشکان برای تشخیص درست بیماری می‌شود.
در این صورت درست بودن سابقه‌های بیمار به همراه سرعت ورودی باعث بهبود روندِ گردش کار بالینی و افزایش بهره‌وری و پویایی می‌شود.

سازمان‌های بهداشت و درمان اکنون می‌توانند پرونده‌های الکترونیکی پزشکی (EMR) و برنامه‌های کاربردی PACS را مجازی‌سازی کرده و کاملاً مقرون‌به‌صرفه در اختیار همه کاربران قرار دهند.
حتی داده‌های مربوط به دستگاه‌های قدیمی و خاموش یکپارچه‌ می‌شود و به‌راحتی در دسترس همه‌ی کاربران قرار می‌گیرد.
فناوری اطلاعات می‌تواند بدون اینکه تجربه‌ی حرفه‌ای کاربر را در معرض خطر قرار دهد، کامپیوترهای قدیمی را با زیروکلاینت یا تین کلاینت جایگزین کرده و از حرکت BYOD (وضعیتی را توصیف می‌کند که دانش آموزان، معلمین و کارمندان تمایل دارند دستگاه‌های قابل‌حمل شخصی خود را در مدرسه و یا محل کار به همراه داشته باشند.) پشتیبانی کند.
زیرساخت مجازی‌سازی مدیریت ساده و راحت داده‌های سازمانی را درحالی‌که باعث کاهش هزینه‌های جانبی سازمان می‌شود را دربرمی گیرد.

در دورکاری در بهداشت و درمان صنعت بهداشت و درمان همواره با مسئله رشد روزافزون داده‌ها و حمایت از نیروی کار بیشتر و برنامه‌های BYOD روبرو می‌شود.
در حال حاضر تکنولوژِی (IT) می‌تواند امر مجازی‌سازی را جهت دسترسی امن کاربران به برنامه‌های کاربردی بالینی با هر نوع سخت‌افزاری (تلفن همراه، کامپیوتر، لپ‌تاپ) گسترش دهد.
و همچنین قانون حمل‌ونقل و پاسخگویی بیمه سلامت تحت نظارت فدرال را در سال ۱۹۹۶ (HIPAA) و فناوری اطلاعات سلامت برای اقتصاد اقتصادی و بالینی (HITECH) رعایت کند.

دسترسی اطلاعات در هر زمان و مکانی توسط متخصصان بهداشتی سبب بهبود روابط بین پزشکان و متخصصان می‌شود،
این در حالی است که اشتراک‌گذاری راحت اطلاعات بیماران توسط پزشکان به‌راحتی اتفاق می‌افتد.
در این صورت پزشکان در طول درمان وقت زیادی برای بازیابی ثبت داده‌ها نمی‌گذارند و بیشتر به مراقبت مستقیمِ از بیماران می‌پردازند.

زیرساخت استفاده‌شده در VDI می‌تواند برای اجرای امور سنگین ازجمله هوش مصنوعی، علوم داده و HPC جهت تأمین نیاز محققان و سایر بخش‌های بیمارستانی مانند رادیولوژی، عصب‌شناسی و قلب را پوشش دهد.

NVIDIA در دورکاری در بهداشت و درمان
فروشگاه رها

GPU VIRTUALISATION چیست؟

مجازی‌سازی GPU به هر ماشین مجازی این امکان را می‌دهد که مزایای یک GPU را دقیقاً مانند یک میز کار فیزیکی، ایستگاه کاری یا سرور دریافت کند.
ازآنجایی‌که کارهایی که به‌طورمعمول توسط CPU انجام‌شده است با GPU بارگیری می‌شود، کاربر تجربه بسیار بهتری دارد و از کاربران بیشتری پشتیبانی می‌شود.
از مجازی‌سازی GPU همچنین می‌توان برای اجرای بارهای سرور برای محاسبه‌ی فشرده، ازجمله هوش مصنوعی (AI) علوم داده و محاسبات با کارایی بالا (HPC) در یک ماشین مجازی استفاده کرد و بهبود مدیریت و امنیت را تجربه کرد.

راهکارهای GPU NVIDIA VIRTUAL

NVIDIA Virtual Compute ServerNVIDIA GRIDNVIDIA® Quadro® vDWS

NVIDIA Virtual Compute Server

برای اطلاعات و علوم آزمایشگاهی که بارهای فشرده‌ای را انجام می‌دهند ایده‌آل است؛ ازجمله برنامه‌های هوش مصنوعی، اطلاعات داده‌ها و برنامه‌های با محاسبات بالا.

NVIDIA GRID Virtual PC (vPC)

برنامه‌های مجازی (vApps) برای اهداف عمومی VDI در مجموعه مراقبت‌های بهداشتی، پزشکان، پرستاران و کارمندان ایجاد شدند.

The NVIDIA Quadro Virtual Data Center Workstation

برای مجازی‌سازی تصاویر PACS استفاده‌شده و برای رادیولوژیست‌ها ، پزشکان و متخصصان فوق‌العاده کاربردی است.

مزایا

 • اجرای برنامه‌های کاربردی برای یادگیری ماشینی ، یادگیری عمیق ، محاسبات علمی در یک محیط مجازی
 • کنترل قدرت GPU های متعدد در یک VM واحد برای میزان عملکرد برنامه و کاربردی برای پردازش در زمان واقعی از مطالعات تصویربرداری پزشکی
 • از بین بردن داده‌ها سیلوهای مرکز و اهرم همان ابزارهای مدیریت Hypervisor برای کاربردهای محاسباتی و گرافیکی
 • بهره‌برداری از زیرساخت‌ها را برای محاسبات در طول شب زمانی که استفاده از VDI در حداقل است به بیشترین مقدار می‌رساند.

مزایا

 • برنامه‌های EMR مجازی‌سازی شده برای دسترسی به پرونده‌های پزشکی از راه دور در دورکاری در بهداشت و درمان
 • پشتیبانی از افزایش نیازهای گرافیکی ویندوز ۱۰ و برنامه‌های کاربردی مدرن
 • بهره‌وری پشتیبانی از چهار مانیتور HD برای افزایش بهره‌وری
 • راه‌حل مقرون‌به‌صرفه برای مقیاس VDI در سراسر سازمان
 • دسترسی به تصاویر و داده‌های بیمار امن در مرکز داده را پشتیبانی کنید.
 • افزایش پویایی پزشکان، کلینیک‌ها
 • هزینه‌های مدیریت IT را کاهش می دهد.

مزایا

 • دسترسی از راه دور برای مشاهده و ویرایش حجمی سه‌بعدی تصاویر
 • امکان پشتیبانی از تصاویر بزرگ و پیچیده پزشکی با پشتیبانی از دو مانیتور ۸K و اندازه بافر فریم بزرگ
 • امکان تکمیل کارهای تشخیصی از راه دور
 • دسترسی بیشتر به تصاویر محافظت‌شده در مرکز داده‌ها
 • افزایش پویایی پزشک و متخصص
 • مدیریت IT با هزینه‌های پایین‌تر
 • پشتیبانی از آخرین برنامه‌های مجهز به RTX برای ردیابی اشعه در زمان واقعی

نمونه مشتری‌های دورکاری در بهداشت و درمان 

polyclinicpolyclinicMetro health
ZGT مشتری دورکاری در بهداشتpolyclinic نمونه مشتری دورکاریmetro health مشتری دورکاری در بهداشت
مجازی‌سازی دسک تاپ و برنامه‌های رادیولوژی آن‌ها با GPU مجازی NVIDIA موجب صرفه‌جویی در وقت و افزایش بهره‌وری شد. رادیولوژیست‌ها هم‌اکنون می‌توانند از سایر مناطق یا از خانه کار کنند ، بدون اینکه باعث کاهش کیفیت یا عدم تعادل تصاویر باشند. بدون افزودن GPU NVIDIA VIRTUAL ، عملکرد و کیفیت دست تاپ مجازی آن‌ها نیازهای رادیولوژیست را برآورده نمی‌کند. GPU NVIDIA VIRTUAL امکانات VDI را گسترش داده و رادیولوژیست‌ها را قادر می‌سازد تا با انعطاف‌پذیری بیشتری عمل کنند ، به تشخیص‌های به‌موقع برسند و دامنه کار را گسترش دهند.این پلی کلینیک برای بهبود کار آیی سازمان ازجمله یک سیستم متمرکز EMR و همچنین منابع و برنامه‌های منتشرشده در VDI چندین طرح مختلف را ارائه کرده است. بااین‌حال، عملکرد دستگاه‌های کند را افزایش داده و باعث بهره‌وری پزشکان و نمایندگان خدمات بیمار (PSR) می‌شود و آن‌ها را در برابر یک تین کلاینت به‌روز شده مقاوم می‌کند. با استفاده از نرم‌افزار NVIDIA Tesla و GPU های NVIDIA Tesla با نرم‌افزار Virtual PC NVIDIA Tesla، Polyclinic توانست ضمن ارائه یک تجربه همیشگی عالی و بهبود تصویب VDI، در کل بخش‌ها چگالی کاربران خود را در ۲/۳ هزینه کاهش دهد.VDI را با استفاده از GPU NVIDIA VIRTUAL NVIDIA اجرا می‌کند تا متخصصان مراقبت‌های بهداشتی بتوانند از هر مکانی یکپارچه به تصویربرداری پزشکی و برنامه‌های فشرده گرافیکی دسترسی داشته باشند. دسترسی سریع و عملکرد بهتر باعث صرفه‌جویی در زمان ۳۰ دقیقه در روز برای هر پزشک و ۵۰ دقیقه در روز برای پرستاران و متخصصان دیگر شد. میزان تماس تلفنی خدمات به بخش فناوری اطلاعات مسطح مانده است درحالی‌که تعداد کل نقاط انتهایی ۳۵٪ افزایش‌یافته است.

کاربران اصلی دورکاری در بهداشت و درمان

دانشمندان داده‌ها، پژوهشگران

رادیولوژی، متخصصان تصویرسازی پزشکی

پزشکان، کلینیک‌ها، پرستاران، کارمندانکاربران
برای VDI با هدف کلی، با استفاده از برنامه‌های EMR مجازی و برنامه‌های مشترک بهره‌وری در دفتردر دورکاری در بهداشت و درمان برای تعامل از راه دور با تصاویر بزرگ پزشکی (PACS) با وضوح‌بالا و پشتیبانی از چند مانیتور در ویندوز ۱۰.استفاده از برنامه‌های کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی برای تجزیه‌وتحلیل تصاویر پزشکی، برون‌یابی توالی DNA، انجام کشف دارو یا پیش‌بینی نتیجه بیماریموارد استفاده
GRID vPC / vApps در T4، M10 یا P6 (پشتیبانی از حداکثر چهار نمایش HD یا دو نمایشگر ۴K یا ۵K)Quadro vDWS در T4 P40، V100S، RTX 6000/8000 یا P6 (حداکثر دو نمایشگر ۸K را پشتیبانی می‌کند)NVIDIA vComputeServer در NVIDIA T4، V100S یا RTX 6000/8000 و P6 برای تیغه‌هاتوصیه

NVIDIA VIRTUAL GPU چگونه کار می‌کند؟

در یک محیط مجازی‌سازی شده توسط GPU مجازی‌سازی NVIDI، نرم‌افزار GPU در لایه‌ی مجازی‌سازی به‌صورت مشاور نصب می‌شود.
نرم‌افزار GPU مجازی‌سازی NVIDIA GPU را انجام می‌دهد؛ یعنی به هر ماشین مجازی (WM) این امکان را می‌دهد که GPU فیزیکی نصب‌شده روی سرور را به‌صورت مجازی به اشتراک بگذارد.
نرم‌افزار مجازی‌سازی NVIDIA شامل یک درایور گرافیکی برای هر VM است.
quadro vDWS شامل یک راننده قدرتمند Quadro است. ازآنجایی‌که کارهای معمول کاربر توسط CPU قبلاً انجام‌شده است اکنون به GPU بارگیری می‌شود و کمک می‌کند کاربر تجربه‌ی بسیار بهتری را تجربه کند.
تقاضای مهندسی و برنامه‌های کاربردی خلاق و همچنین محاسبه حجم کار سرورهای فشرده ازجمله هوش مصنوعی و علوم داده، اکنون در یک محیط مجازی و ابری قابل پشتیبانی است.

NVIDIA VIRTUAL GPU در دورکاری

چه چیزی باعث قدرت NVIDIA GPU VIRTUAL در دورکاری در بهداشت و درمان شده است؟

تجربه کاربری استثنایی

تجربه کاربر نهایی، با امکان پشتیبانی از دو کار محاسباتی و گرافیکی برای هر vGPU.

تجربه کاربری در دورکاری
نواوری مداوم در دورکاری در بهداشت

نوآوری مداوم

به‌روز رسانی منظم نرم‌افزارها این اطمینان را به شما می‌دهد که در صدر بالایی از تکنولوژی و فناوری قرار بگیرید.

عملکرد فوق‌العاده

عملکرد مداوم باکیفیت خدمات تضمینی، به‌صورت حضوری و غیرحضوری.

عملکرد فوق العاده دورکاری
مدیریت و نظارت بهینه در د ورکاری

مدیریت و نظارت بهینه

عملکرد GPU مدیریت و نظارت لحظه‌به‌لحظه در هر زمان را ارائه می‌دهد. می‌توانید از هر ابزاری که در دسترس شماست (کامپیوتر، لپ تاپ، تلفن همراه و …) استفاده کنید.

پشتیبانی عالی اکوسیستم

گسترده‌ترین نمونه کارها از گواهینامه‌های برنامه‌های حرفه‌ای با درایورهای Quadro است.

پشتیبانی اکوسیستم در دورکاری
پشتیبانی از حداکثر کاربر

پشتیبانی از حداکثر کاربر

بهترین راهکار برای تعداد کاربر بالا در صنعت با پشتیبانی از حداکثر ۳۲ دسک تاپ مجازی از نظر فیزیکی
GPU

دورکاری در بهداشت و درمان پزشکان را قادر می‌سازد تا بیماران در مناطق دورافتاده را درمان کنند. اجرای دورکاری می‌تواند منجر به افزایش بهره‌وری، افزایش کیفیت زندگی کاری، کاهش هزینه‌ها و حجم رفت‌وآمد کارکنان گردد. همچنین مدیریت عملکرد پیشرفته و فناوری صدور صورت‌حساب به دفاتر این امکان را می‌دهد که از راه دور هزینه‌ها را پرداخت کنند. اما این نکته را هم باید در نظر داشت که برای اجرای مؤثر دورکاری می‌بایست در ابتدا مشاغل موردبازنگری قرار گیرند و سپس بستر لازم از بعد فنی و ایجاد انگیزه در نیروی انسانی برای آن فراهم گردد در غیر این صورت ممکن است باعث بی‌نظمی در انجام امور شود.

دانلود “دورکاری در بهداشت و درمان” انگلیسی

دانلود “دورکاری در بهداشت و درمان” فارسی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]