دورکاری در بهداشت و درمان

دورکاری در بهداشت و درمان

هر روزه ، صنعت بهداشت و درمان برای کاهش هزینه‌ها و در ضمن بهبود کیفیت مراقبت، با چالش‌هایی جدیدی روبرو می‌شود. با حرکت به سمت مراقبت مبتنی بر ارزش ، ابتکارهایی مانند دورکاری در بهداشت و درمان، مجازی‌سازی و روش‌های جدید ارائه خدمات به بیمار مانند مراقبت از راه دور و مراقبت‌های مجازی محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند. به همین ترتیب ، ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی باید به‌طور مداوم روش‌هایی را برای بهبود ارائه خدمات، ضمن اطمینان از تداوم امنیت و رعایت مقررات، بیابند.

 • پزشکان ۲ برابر بیشتر از خود بیماران را صرف کار در پرونده‌های بیماران می‌کنند.
 • هرساله هزینه ناکارآمدی در طی کارهای بالینی۱.۷ میلیون دلار در هر بیمارستان در آمریکا است.
 • انتظار می‌رود هوش مصنوعی در مراقبت‌های بهداشتی با سرعت رشد سالانه ۴۳.۵ درصد از سال ۲۰۱۸ گسترش یابد و تا سال ۲۰۲۵ به ۲۷.۶ میلیارد دلار برسد.
مشاوره با پشتیبانی شرکت رها

GPU NVIDIA VIRTUAL قدم‌های جدیدی را در دورکاری در بهداشت و درمان برمی‌دارد.

تحول دیجیتال برای ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی منجر به نفوذ عمیق VDI در صنعت برای کاهش هزینه‌ها و درعین‌حال افزایش امنیت شده است. بااین‌حال ، بسیاری از این راه‌حل‌های سنتی VDI شامل مجازی‌سازی GPU نیستند و برای سازگار شدن با برنامه‌های مدرن که گرافیک بیشتری دارند، در چالش هستند. علاوه بر این ، تجزیه‌وتحلیل داده‌های بزرگ و هوش مصنوعی در مراقبت‌های بهداشتی رواج بیشتری پیداکرده است- از برنامه‌ریزی منابع مبتنی بر هوش مصنوعی قرار ملاقات بیمار گرفته تا حاشیه‌نویسی با کمک هوش مصنوعی تصاویر رادیوگرافی و همچنین تجزیه‌وتحلیل توالی‌های DNA برای تشخیص زودهنگام بیماری. سازمان‌های بهداشت و درمان با افزودن راه‌حل‌های GPU NVIDIA VIRTUAL به محیط‌های VDI ، مزایای قابل‌توجهی ازجمله بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری را با هزینه کمتری تحقق می‌بخشند. تأثیر GPU NVIDIA VIRTUAL گسترده بوده است:

در حال حاضر با دورکاری در بهداشت و درمان، بیشتر متخصصان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند از هر مکانی، با هر رایانه‌ای، به اطلاعات موردنیاز دسترسی پیدا کنند. این قابلیت حمل و دسترسی سریع به اطلاعات منجر به تصمیم‌گیری سریع‌تر و افزایش دقت تشخیص برای پزشکان می‌شود. علاوه بر این ، پویایی باعث اطمینان به صحت سوابق بیمار و سرعت ورودی و بهبود گردش کار بالینی می‌شود.

سازمان‌های بهداشت و درمان اکنون می‌توانند پرونده‌های الکترونیکی پزشکی (EMR) و برنامه‌های کاربردی PACS را مجازی‌سازی کرده و کاملاً مقرون‌به‌صرفه در اختیار همه کاربران قرار دهند. حتی داده‌های مربوط به دستگاه‌های قدیمی و خاموش یکپارچه‌شده و به‌راحتی در دسترس همه کاربران است. فناوری اطلاعات می‌تواند بدون اینکه تجربه کاربر را به خطر بی اندازد کامپیوترهای قدیمی را با تین کلاینت یا زیروکلاینت جایگزین کرده و از حرکت BYOD پشتیبانی کند. با ساده کردن مدیریت داده‌های سازمانی بادید کلی زیرساخت‌های مجازی شما ،باعث کاهش هزینه‌های جانبی می‌شود.

در دورکاری در بهداشت و درمان صنعت بهداشت و درمان همواره با مسئله رشد روزافزون داده‌ها و حمایت از نیروی کار بیشتر و برنامه‌های BYOD روبرو است. اکنون IT می‌تواند امر مجازی‌سازی را برای کاربران بیشتری با دسترسی ایمن به برنامه‌های کاربردی بالینی حساس با هر وسیله‌ای، گسترش دهد و همچنین قانون حمل‌ونقل و پاسخگویی بیمه سلامت تحت نظارت فدرال را در سال ۱۹۹۶ (HIPAA) و فناوری اطلاعات سلامت برای اقتصاد اقتصادی و بالینی (HITECH) رعایت کند.

متخصصان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند در هر مکانی و در هر مکانی به اطلاعات دسترسی پیدا کنند،این موضوع باعث می‌شود تا همکاری بهتری بین پزشکان و متخصصان صورت گیرد و همچنین اطلاعات با بیماران به‌آسانی به اشتراک گذاشته شود و پزشکان دیگر لازم نیست در طول درمان ، برای بازیابی و ضبط داده‌ها ، مقدار قابل‌توجهی وقت را هدر دهند ، زیرا اطلاعات در این شرایط به‌راحتی در دسترس است. بنابراین پزشک وقت بیشتری برای مراقبت مستقیم بیمار دارد.

IT می‌تواند از همان زیرساخت‌های مورداستفاده برای VDI برای انجام محاسبات امور سنگین- ازجمله هوش مصنوعی ، علوم داده و HPC – برای تأمین نیاز محققان و همچنین سایر بخشه‌ای بیمارستانی مانند رادیولوژی ، عصب‌شناسی و قلب استفاده کند.

NVIDIA در دورکاری در بهداشت و درمان
فروشگاه رها

GPU VIRTUALISATION چیست؟

مجازی‌سازی GPU به هر ماشین مجازی این امکان را می‌دهد که مزایای یک GPU را دقیقاً مانند یک میز کار فیزیکی ، ایستگاه کاری یا سرور دریافت کند. ازآنجاکه کارهایی که به‌طورمعمول توسط CPU انجام‌شده است با GPU بارگیری می‌شود ، کاربر تجربه بسیار بهتری دارد و از کاربران بیشتری پشتیبانی می‌شود. از مجازی‌سازی GPU همچنین می‌توان برای اجرای بارهای سرور با محاسبه فشرده ، ازجمله هوش مصنوعی (AI) ، علوم داده و محاسبات با کارایی بالا (HPC) در یک ماشین مجازی استفاده کرد و از مزایای بهبود مدیریت و امنیت استفاده کرد.

راهکارهای GPU NVIDIA VIRTUAL

NVIDIA Virtual Compute ServerNVIDIA GRIDNVIDIA® Quadro® vDWS

NVIDIA Virtual Compute Server

برای اطلاعات و علوم آزمایشگاهی که بارهای فشرده‌ای را انجام می‌دهند ایده‌آل است – ازجمله برنامه‌های هوش مصنوعی، اطلاعات داده‌ها و برنامه‌های با محاسبات بالا.

NVIDIA GRID Virtual PC (vPC)

برنامه‌های مجازی (vApps) برای اهداف عمومی VDI در مجموعه مراقبت‌های بهداشتی، پزشکان، پرستاران و کارمندان ایجاد شدند.

The NVIDIA Quadro Virtual Data Center Workstation

برای مجازی‌سازی تصاویر PACS استفاده‌شده و برای رادیولوژیست‌ها ، پزشکان و متخصصان فوق‌العاده کاربردی است.

مزایا

 • اجرای برنامه‌های کاربردی برای یادگیری ماشینی ، یادگیری عمیق ، محاسبات علمی در یک محیط مجازی
 • کنترل قدرت GPU های متعدد در یک VM واحد برای میزان عملکرد برنامه ، و کاربردی برای  پردازش در زمان واقعی از مطالعات تصویربرداری پزشکی
 • از بین بردن داده‌ها سیلوهای مرکز و اهرم همان ابزارهای مدیریت Hypervisor برای کاربردهای محاسباتی و گرافیکی
 • بهره‌برداری از زیرساخت‌ها را برای محاسبات در طول شب زمانی که استفاده از VDI در حداقل است به بیشترین مقدار می‌رساند.
مزایا

 • برنامه‌های EMR مجازی‌سازی شده برای دسترسی به پرونده‌های پزشکی از راه دور در دورکاری در بهداشت و درمان
 • پشتیبانی از افزایش نیازهای گرافیکی ویندوز ۱۰ و برنامه‌های کاربردی مدرن
 • بهره‌وری پشتیبانی از چهار مانیتور HD برای افزایش بهره‌وری
 • راه‌حل مقرون‌به‌صرفه برای مقیاس VDI در سراسر سازمان
 • دسترسی به تصاویر و داده‌های بیمار امن در مرکز داده را پشتیبانی کنید.
 • افزایش پویایی پزشکان، کلینیک‌ها
 • کارکنان هزینه‌های مدیریت IT را کاهش دهید
مزایا

 • دسترسی از راه دور برای مشاهده و ویرایش حجمی سه‌بعدی تصاویر
 • امکان پشتیبانی از تصاویر بزرگ و پیچیده پزشکی با پشتیبانی از دو مانیتور ۸K و اندازه بافر فریم بزرگ
 • امکان تکمیل کارهای تشخیصی از راه دور
 • دسترسی بیشتر به تصاویر محافظت‌شده در مرکز داده‌ها
 • افزایش پویایی پزشک و متخصص
 • مدیریت IT با هزینه‌های پایین‌تر
 • پشتیبانی از آخرین برنامه‌های مجهز به RTX برای ردیابی اشعه در زمان واقعی

نمونه مشتری‌های دورکاری در بهداشت و درمان 

polyclinicpolyclinicMetro health
ZGT مشتری دورکاری در بهداشتpolyclinic نمونه مشتری دورکاریmetro health مشتری دورکاری در بهداشت
مجازی‌سازی دست تاپ و برنامه‌های رادیولوژی آن‌ها با GPU مجازی NVIDIA موجب صرفه‌جویی در وقت و افزایش بهره‌وری شد. رادیولوژیست‌ها هم‌اکنون می‌توانند از سایر مناطق یا از خانه کار کنند ، بدون اینکه باعث کاهش کیفیت یا عدم تعادل تصاویر باشند. بدون افزودن GPU NVIDIA VIRTUAL ، عملکرد و کیفیت دست تاپ مجازی آن‌ها نیازهای رادیولوژیست را برآورده نمی‌کند. GPU NVIDIA VIRTUAL امکانات VDI را گسترش داده و رادیولوژیست‌ها را قادر می‌سازد تا با انعطاف‌پذیری بیشتری عمل کنند ، به تشخیص‌های به‌موقع برسند و دامنه کار را گسترش دهند.این پلی کلینیک برای بهبود کار آیی سازمان ازجمله یک سیستم متمرکز EMR و همچنین منابع و برنامه‌های منتشرشده در VDI چندین طرح مختلف را ارائه کرده است. بااین‌حال، عملکرد دستگاه‌های کند را افزایش داده و باعث بهره‌وری پزشکان و نمایندگان خدمات بیمار (PSR) می‌شود و آن‌ها را در برابر یک تین کلاینت به‌روز شده مقاوم می‌کند. با استفاده از نرم‌افزار NVIDIA Tesla و GPU های NVIDIA Tesla با نرم‌افزار Virtual PC NVIDIA Tesla، Polyclinic توانست ضمن ارائه یک تجربه همیشگی عالی و بهبود تصویب VDI، در کل بخش‌ها چگالی کاربران خود را در ۲/۳ هزینه کاهش دهد.VDI را با استفاده از GPU NVIDIA VIRTUAL NVIDIA اجرا می‌کند تا متخصصان مراقبت‌های بهداشتی بتوانند از هر مکانی یکپارچه به تصویربرداری پزشکی و برنامه‌های فشرده گرافیکی دسترسی داشته باشند. دسترسی سریع و عملکرد بهتر باعث صرفه‌جویی در زمان ۳۰ دقیقه در روز برای هر پزشک و ۵۰ دقیقه در روز برای پرستاران و متخصصان دیگر شد. میزان تماس تلفنی خدمات به بخش فناوری اطلاعات مسطح مانده است درحالی‌که تعداد کل نقاط انتهایی ۳۵٪ افزایش‌یافته است.

کاربران اصلی دورکاری در بهداشت و درمان

دانشمندان داده‌ها، پژوهشگران

رادیولوژی، متخصصان تصویرسازی پزشکی

پزشکان، کلینیک‌ها، پرستاران، کارمندانکاربران
برای VDI باهدف کلی، با استفاده از برنامه‌های EMR مجازی و برنامه‌های مشترک بهره‌وری در دفتردر دورکاری در بهداشت و درمان برای تعامل از راه دور با تصاویر بزرگ پزشکی (PACS) با وضوح‌بالا و پشتیبانی از چند مانیتور در ویندوز ۱۰.استفاده از برنامه‌های کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی برای تجزیه‌وتحلیل تصاویر پزشکی، برون‌یابی توالی DNA، انجام کشف دارو یا پیش‌بینی نتیجه بیماریموارد استفاده
GRID vPC / vApps در T4، M10 یا P6 (پشتیبانی از حداکثر چهار نمایش HD یا دو نمایشگر ۴K یا ۵K)Quadro vDWS در T4 P40، V100S، RTX 6000/8000 یا P6 (حداکثر دو نمایشگر ۸K را پشتیبانی می‌کند)NVIDIA vComputeServer در NVIDIA T4، V100S یا RTX 6000/8000 و P6 برای تیغه‌هاتوصیه

NVIDIA VIRTUAL GPU چگونه کار می‌کند؟

 در یک محیط مجازی‌سازی شده توسط GPU مجازی NVIDIA، نرم‌افزار GPU مجازی NVIDIA در لایه مجازی‌سازی به همراه مشاور نظارت نصب‌شده است. نرم‌افزار GPU مجازی NVIDIA GPU های مجازی ایجاد می‌کند که به هر ماشین مجازی (VM) امکان می‌دهد GPU فیزیکی نصب‌شده روی سرور را به اشتراک بگذارد. نرم‌افزار مجازی‌سازی NVIDIA شامل یک درایور گرافیکی برای هر VM است. quadro vDWS شامل راننده قدرتمند Quadro است. ازآنجاکه کارهایی که به‌طورمعمول توسط CPU انجام‌شده است به GPU بارگیری می‌شود، کاربر تجربه بسیار بهتری دارد. تقاضای مهندسی و برنامه‌های کاربردی خلاق و همچنین محاسبه حجم کار سرورهای فشرده ازجمله هوش مصنوعی و علوم داده، اکنون در یک محیط مجازی و ابری قابل پشتیبانی است.

NVIDIA VIRTUAL GPU در دورکاری

چه چیزی باعث قدرت NVIDIA GPU VIRTUAL در دورکاری در بهداشت و درمان شده است؟

تجربه کاربری استثنایی

تجربه کاربر نهایی، با امکان پشتیبانی از دو کار محاسباتی و گرافیکی برای هر vGPU.

تجربه کاربری در دورکاری
نواوری مداوم در دورکاری در بهداشت

نوآوری مداوم

ثبت منظم نسخه‌های جدید نرم‌افزار این اطمینان را به شما می‌دهد که در بالای آخرین ویژگی‌ها و پیشرفت‌ها قرار بگیرید.

عملکرد فوق‌العاده

عملکرد مداوم باکیفیت خدمات تضمینی، چه به‌صورت غیرحضوری و چه به‌صورت فیزیکی.

عملکرد فوق العاده دورکاری
مدیریت و نظارت بهینه در د ورکاری

مدیریت و نظارت بهینه

مدیریت و نظارت نقطه‌به‌نقطه در زمان واقعی عملکرد GPU ارائه می‌دهد؛ بنابراین می‌توانید از ابزاری که می‌شناسید و دوست دارید استفاده کنید.

پشتیبانی عالی اکوسیستم

گسترده‌ترین نمونه کارها از گواهینامه‌های برنامه‌های حرفه‌ای با درایورهای Quadro است.

پشتیبانی اکوسیستم در دورکاری
پشتیبانی از حداکثر کاربر

پشتیبانی از حداکثر کاربر

بهترین راهکار برای تعداد کاربر بالا در صنعت با
پشتیبانی از حداکثر ۳۲ دسک تاپ مجازی از نظر فیزیکی
GPU

دانلود “دورکاری در بهداشت و درمان” انگلیسی

دانلود “دورکاری در بهداشت و درمان” فارسی