فکرش را بکنید؛ اگر قرار باشد یک شرکت راه اندازی کنید چه قدر سرمایه باید برای خرید دستگاه‌های کامپیوتر صرف کنید؟ به نظر شما سرمایه‌ای برای سایر اهدافی که برنامه ریزی کرده بودید اصلا باقی می‌ماند؟ هزینه‌های خرید چندین و چند دستگاه کامپیوتر به کنار؛ می‌دانید چه قدر باید در طول سال برای برطرف کردن خطا و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری احتمالی که برای هر یک از سیستم‌ها رخ می‌دهد هزینه کنید؟سودی هم از این کار می‌ماند؟ تصور نکنید با وجود هزینه‌هایی که فقط برای مدیریت کامپیوتر وجود دارد سوددهی همان چیزی باشد که فکرش را می‌کردید!
این نگرانی‌ها نه تنها برای شما بلکه برای تک تک کسانی که کسب وکارشان با کامپیوتر است وجود داشته و دارد. دانشمندان و پیشروان صنعت و تکنولوژی مدت‌ها این نگرانی را دغدغه خود قرار دادند و برای این مشکل یک راه حل اساسی و کم قیمت پیشنهاد داده‌اند: زیروکلاینت!
زیروکلاینت را دریابید و در آسمان مجازی سازی سیر کنید. این تکنولوژی به شما بال پرواز برای درآمدزایی بیش‌تر و موفقیت قطعی می‌دهد!

سیر و سفر در آسمان مجازی سازی با زیروکلاینت

اگر از ماشین‌های مجازی در سازمان، دانشگاه یا محل کار خود استفاده می‌کنید احتمالا نام زیروکلاینت را شنیده‌اید. زیروکلاینت یک سخت افزار است. سخت افزاری با وزن کم و قابلیت‌های بسیار. شاید این سخت افزار را دیده باشید. ابعاد زیروکلاینت دقیقا در حد یک هارد اکسترال است. البته این اندازه متغیر است.
اگر فعالیت زیادی در ارتباط با کامپیوتر دارید برای کاهش هزینه‌ها و برطرف کردن محدودیت‌هایی که در آینده به آن‌ها اشاره می‌کنیم نیاز به مجازی سازی دسکتاپ دارید. مجازی سازی دسکتاپ یک فرآیند یکسان سازی برای اجرا تمام سیستم‌های نرم افزاری روی ماشین‌های مجازی است.
کافی است یک سرور برای ذخیره سازی دیتا خود اجاره کنید. سرور بخشی از یک کامیپوتر بزرگ مرکزی سئو است که در نقطه‌ای دیگر تمام اطلاعات شما را در وسعت بیش‌تر نگهداری و ضبط می‌کند. ماشین‌های مجازی روی همین سرور سوار می‌شوند.
وقتی که از مجازی سازی دسکتاپ برای کسب وکار خود استفاده می‌کنید به یک کلاینت و یک سرویس دهنده نیاز دارید. به طور کلی سه کلاینت وجود دارد که تعیین می‌کند دسکتاپ مجازی روی چه سخت افزاری در اختیار کاربران قرار گیرد: زیروکلاینت، تین کلاینت و فت کلاینت.
سرویس دهنده صفر یا زیروکلاینت یک کامپیوتر فاقد هارد، رم و هر گونه قطعه رایجی است که در سیستم‌های کامپیوتری مشاهده می‌کنید. این کلاینت تنها چند ورودی دارد که اتصالات لوازم جانبی نظیر موس را ممکن می‌کند.
زیروکلاینت هسته مجازی سازی است؛ با هسته مجازی سازی در آسمان مجازی سازی سیر و سفر کنید!