با دورکاری در تولید سبب افزایش بهره وری کارکنان شوید.

دورکاری-در-تولید

دورکاری در تولید یک نوآوری واقعی است.

افزایش بهره‌وری، تقویت همکاری و حفظ اطلاعات با GPU مجازی NVIDIA دورکاری در تولید یکی از راه‌های گسترش تولید و اقتصاد کشور است.
بهینه‌سازی چرخه‌های طراحی و کاهش هزینه‌ها در حفظ رقابت، برای هر تولید کننده بسیار مهم است.

طراحان با ارائه سریع نوآوری ها، در پاسخ‌گویی به خواسته‌های بازار و حمایت از دامنه محصولات روبه‌رو هستند. با مجازی سازی، تولیدکنندگان اکنون می‌توانند نیازهای کاربران خود را بهتر بسنجند.
کاربرانی که نمی‌توانند برای دانلود چند ساعته داده‌ها قبل از شروع کار (طراحی یا مهندسی) صبر کنند.
در عین حال، اطمینان از امنیت داده‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا تولید کنندگان به دنبال حفظ اطلاعات مشتریان خود هستند.

این امر بیشتر در، اعم از تأمین کنندگان خارجی و شرکا برای دسترسی سریع و ایمن به اطلاعات وجود دارد. که خود، چالش های قابل توجهی در فناوری اطلاعات برای شرکت ها ایجاد می‌کند.
تولیدکنندگان به راهکارهایی نیاز دارند که به اعضای شرکت این امکان را بدهد که از هر دستگاهی با رعایت حفظ امنیت اطلاعات بتوانند فعالیت خود را انجام دهند.

 • ۲۱٪ تولیدکنندگان قربانی سرقت اطلاعاتشان هستند.
 • سرقت اطلاعات منجر به مبلغ تقریباً ۳۰۰ میلیارد دلار ضرر سالانه فقط برای تولید کنندگان مستقر در ایالات متحده شده است.

تولیدکنندگان به دنبال راهی سریع و امن برای انجام دادن کارها هستند. به طوری که کارمندان در صورت حضور نداشتن در شرکت نیز بتوانند وظایف خود را انجام دهند.
دورکاری در تولید این امکان را در اختیار تولید کنندگان و کارفرمایان قرار می‌دهد. که بتوانند در هر زمان روند کار اعضای مجموعه را بررسی و نظارت کنند.
در این میان، همواره کارمندان و اعضای مجموعه روحیه پویاتری را خواهند داشت. که می‌توان این را از اهداف کارفرمایان نیز دانست.

GPU NVIDIA VIRTUAL قدم‌های جدیدی را در دورکاری تولید برمی‌دارد.

با تکنولوژی NVIDIA VIRTUAL GPU شرکت‌های تولیدی از کارهای فیزیکی رهایی پیدا می‌کنند، و امکان دورکاری در تولید میسر می‌شود.
تولیدکنندگان به دنبال راهکارهای مجازی‌سازی برای کمک به کارهای تیمی و تولید طیف گسترده ای از محصولات هستند.
تولیدکنندگان قصد دارند با به کارگیری مجازی سازی دورکاری را گسترش دهند. از هوافضا و حمل و نقل هوایی گرفته تا خودرو و ماشین آلات صنعتی.
در این‌جا تعیین سایز واقعی مدل‌های سه‌بعدی برای این کار، با توجه به عملکرد ایستگاه کاری و محدودیت های شبکه، به معنای آن است که زمان بارگذاری می‌تواند زیاد باشد.
و این می‌تواند باعث از دست رفتن زمان تولید شود.
با ظهور فناوری NVIDIA VIRTUAL GPU در محیط های VDI، تولید کنندگان در حال تحقق مزایای قابل توجهی از جمله بهبود بهره وری، همکاری موثرتر در کارهای تیمی و افزایش امنیت داده‌ها هستند.

افزایش بهره وری با عملکرد در زمان واقعی 

تولیدکنندگان می‌توانند عملکرد بالایی از کارهای گرافیکی را با دسکتاپ مجازی به طراحان و مهندسان ارائه کنند.
آن‌ها هم‌اکنون همان نتیجه‌ای که از کارهای حضوری دارند را با دورکاری در تولید نیز تجربه می‌کنند.
کاربران همچنین می‌توانند بدون هیچ تاخیر و یا لگی با مدل‌های بزرگ سه بعدی و برنامه های گرافیکی سنگین کار کنند.
این امر باعث افزایش بهره‌وری می‌شود و در نهایت به تولیدکنندگان کمک می‌کند تا محصولات را سریع به بازار عرضه کنند.
با GPU NVIDIA VIRTUAL این امکان را برای مهندسان فراهم می‌شود تا با مدل‌های حتی بزرگ‌تر کار کنند و به پردازش سریع‌تر محاسبات بپردازند.

کارکردن با هر دستگاهی در هر مکانی

مهندسان و طراحان هم اکنون می توانند از محیط کار فیزیکی خود رهایی می‌یابند
و ازطریق تین‌کلاینت یا دستگاه موردنظر خود برای دسترسی به برنامه‌ها و داده‌های مورد نیاز خود، صرف نظر از موقعیت مکانی خود، استفاده کنند.
همچنین تیم های پراکنده از لحاظ جغرافیایی دیگر نیازی به انتظار برای انتقال پرونده های بزرگ و بارگذاری مدل ندارند.
با داشتن پرونده ها و داده های متمرکز در مرکز داده یا cloud، شرکت‌ها می‌توانند به طور ایمن به اطلاعات مورد نیاز برای همکاری با یکدیگر از هرجایی دسترسی پیدا کنند.

حفظ اطلاعات

تولید کنندگان دیگر نیازی به صدور لپ تاپ‌های شرکت برای پیمانکاران خارجی یا کارگران از راه دور ندارند. و خطرات مرتبط با پشتیبانی از آن مدل و کاربرد را بر عهده می‌گیرند.
با متمرکز کردن داده‌ها و انتقال پرونده‌های مهم برای ماموریت به دیتاسنتر، تولید کنندگان می‌توانند ضمن سرعت بخشیدن به روند طراحی، از IP خود محافظت کنند.
با به کارگیری دورکاری در تولید کارکنان از طریق دسترسی ایمن و فوری به برنامه های مورد نیاز برای عرضه محصولات به بازار در اسرع وقت، تحرک و استقلال را به دست می آورند.

تثبیت داده های PLM برای سازگاری بیشتر

با پراکنده تر شدن منابع طراحی و مهندسی، حفظ داده های مداوم و یکنواخت در بانک اطلاعاتی مدیریت چرخه محصول (PLM) به طور فزاینده‌ای دشوار می‌شود.
با تمرکز بر راه‌حل‌های PLM در دیتاسنتر امکان سازگاری بیشتر و تلفیق داده‌ها و همچنین کنترل تغییرات در طراحی فراهم می‌شود.
علاوه بر این، دسکتاپ‌های مجازی امکان دسترسی سریع‌تر و پاسخ به پایگاه های داده PLM را فراهم می‌کنند.

و به مدیران PLM اجازه می‌دهند تا سرپرستان PLM زمانی از تراکنش‌های متعدد بانک اطلاعاتی به دست آورده، که منجر به صرفه‌جویی در وقت می‌شود.
و برابر است با دلارهای تجارت واقعی!این در حالی است که آن ها دورکاری در تولید را با فزایش بهره وری کارکنان به همراه دارند.

مجازی سازی GPU از کاربران بیش تری پشتیبانی می کند.

مجازی‌سازی GPU به هر ماشین مجازی این امکان را می‌دهد که مزایای یک GPU را دقیقا مانند یک میز کار فیزیکی، ایستگاه کاری یا سرور دریافت کنند.
ازآن‌جا که کارهایی که به‌طورمعمول توسط CPU انجام‌شده است با GPU بارگیری می‌شود. کاربر تجربه بسیار بهتری دارد و از کاربران بیشتری پشتیبانی می‌شود.

راهکارهای GPU NVIDIA VIRTUAL

مجازی سازی با NVIDIA GRID و NVIDIA تسلا GPUمجازی سازی با
NVIDIA Quadro vDWS و NVIDIA Tesla GPUs
برنامه‌های مجازی NVIDIA GRID V PC / Virtual (GRID vPC / vApps) یک تجربه کاربری مجازی با کیفیت بالا را برای کارشناسان امور مالی، منابع انسانی، بازاریابی و سایر کاربران برنامه های بهره وری دفاتر فراهم می‌کنند. مهندسین و طراحان الکترونیکی (EDA) که به محیط های لینوکسی احتیاج دارند نیز می توانند با استفاده از کاربردهایی که نرم افزار NVIDIA GRID ارائه می دهد، بهره وری را افزایش دهند.ایستگاه کاری مرکز داده های مجازی NVIDIA ® Quadro® دسترسی کاربران گرافیکی ایستگاه کاری فیزیکی سنتی را به کاربران داده می‌دهد تا به یک دیتاسنتر امن و ایمن دسترسی داشته باشند و به برنامه های کاربردی CAD / CAE سه بعدی خود در یک محیط مجازی و با تمام عملکرد مورد نیاز، از یک مرکز کاری مجازی استفاده می‌کنند
مزایا:
دسترسی در هر زمان، در هر نقطه‌ای به برنامه های طراحی مجازی گرافیکی برای نیروی کار سیار
پشتیبانی از نیازهای گرافیکی ویندوز ۱۰ و برنامه های کاربردی جدید
پشتیبانی از حداکثر چهار مانیتور HD یا دو مانیتور۴K، با افزایش بهره وری.
راه حل مقرون به صرفه برای مقیاس VDI در سازمان‌ها
هزینه‌های مدیریت IT پایین‌تر
امنیت داده‌ها در دیتاسنتر
افزایش پویایی کارمندان و پیمانکاران
تداوم تجارت
کاهش زمان خرابی، حتی در هنگام نگهدار
مزایا:
دسترسی سریع به دانلود مدل ۳D و پاسخ بارگیری برای مهندسین و طراحان
تلفیق اطلاعات PLM برای سازگاری بیشتر
پشتیبانی از چندین پردازنده گرافیکی تسلا در یک واحد مجازی، برای تأمین بیشترین جریان کار
دسترسی امن تر برای تامین کنندگان خارجی و پیمانکاران
محافظت بهتر از داده ها و مالکیت معنوی
پذیرش بالاتر کاربر برای ایستگاه‌های کاری گرافیکی VDI
عملکرد برنامه های کاربردی سریع‌تر به دلیل کاهش حرکت داده ها
کنترل نسخه داده ها در مرکز داده ها اجرا می شود
مقیاس پذیری عملکرد
پشتیبانی از حداکثر چهار نمایشگر ۴K
افزایش تحرک کارمندان
مدیریت مرکزی تداوم تجارت و بازیابی فاجعه
آمادگی ابر
برنامه های کاربردی
Adobe Creative Cloud, Microsoft Office
برنامه های کاربردی
ANSYS Fluent, Autodesk AutoCAD, Autodesk 3ds Max, Dassault Systèmes CATIA, Dassault Systèmes SOLIDWORKS, PTC Creo, Siemens NX

نمونه مشتری‌های دورکاری در تولید

PSA Peugot CitroenNordamHonda R&D Co. Ltd
PSA Peugot Citroenاین شرکت یک پروژه مجازی سازی سه بعدی را با استفاده از GPU های مجازی NVIDIA مستقر کرده تا به طراحان دسترسی مستقیم به مکان‌های کاری مجازی با کارایی بالا از هر نقطه و هر دستگاه و در عین حال بهره وری از سخت افزار و کارآیی را افزایش دهد.با پردازنده های گرافیکی مجازی NVIDIA، زمان تاخیر به فاصله ۱۵ تا ۳۰ کیلومتر از مرکز داده های پاریس کاهش یافته و به کارمندان از راه دور اجازه می دهد تا برنامه های فشرده گرافیکی را در زمان پاسخگویی به دستگاه های محلی در آن شعاع اجرا کنند. مهندسان طراحی PSA هم اکنون می توانند برنامه های گرافیکی سطح بالا را بر روی دستگاه‌های از راه دور و بدون افت کیفیت، بهبود بهره وری و در عین حال امنیت، سهولت مدیریت و مزایای بازیابی در یک مرکز داده اجرا کنند.Nordam یک راه حل NVIDIA Quadro Virtual Center Center Workstation (Quadro vDWS) مبتنی بر VDI را برای فعال کردن شتاب گرافیکی کامل و عملکرد کلاس ایستگاه کاری ضمن افزایش امنیت ، اجرا کرد. اکنون مهندسان و طراحان می توانند از هر نقطه شبکه NORDAM به برنامه ها و داده ها دسترسی پیدا کنند بدون اینکه به ایستگاه های کاری مختلف برای هر کاربر گره خورده باشند.
کاربران چندگانه می توانند همان میزکار را به اشتراک بگذارند، و این باعث تقویت همکاری و آموزش در سطحی می‌شود که قبلاً در شرکت دیده نشده بود.
NORDAM با جابجایی حداکثر دو ایستگاه کاری و شش مانیتور برای هر کاربر با رایانه ورود به سیستم یا تین‌کلاینت، فضای میزهای با ارزش را آزاد کرده و ضمن کاهش چشمگیر هزینه های سخت افزاری و مدیریتی نیز از آن استفاده می کند.
هوندا برای تقویت بهره وری و بهره وری عملیاتی برای مراکز تحقیق و توسعه/تولید، تولید VDI مهندسی نسل بعدی را با استفاده از GPU های مجازی NVIDIA انجام داد. با شتاب گرافیکی در مرکز داده، GPU های مجازی NVIDIA تیم ها را قادر می سازند از برنامه های CAD / CAE در هر دستگاه – حتی رایانه های لپ تاپ کم هزینه استفاده کنند. علاوه بر این، هوندا IT می تواند سطح مناسبی از عملکرد را برای کاربران برق و کارگران دانش به طور یکسان اختصاص دهد.
در تمام شرکت‌های گروه هوندا، بیش از ۴۰۰۰ سیستم VDI در حال تجربه عملکرد بهتر و تجربه کاربری و همچنین دسترسی سریع تر به داده ها و افزایش امنیت IP هستند.

کاربران اصلی دورکاری در تولید

مهندسین ، طراحان ، کاربران CAE / CADمهندسان و طراحان EDA که به محیطهای توسعه مبتنی بر لینوکس احتیاج دارندحسابداری ، امور مالی ، منابع انسانی ، بازاریابی ، خلاق ، طراحی ، تصویرگکاربران
برای مشاهده از راه دور و ویرایش مدل ها و تصاویر سه بعدی بسیار بزرگبرای دسترسی از راه دور به برنامه های توسعه eCADبرای اهداف عمومی VDI ، استفاده از دسک تاپ های مجازی Windows 10 یا Linux ، و برنامه های کاربردی مشترک بهره وری یا طراحی و برنامه های خلاقانه مانند Adobe Creative Cloudموارد استفاده
Quadro vDWS با حداکثر چهار GPU تسلا T4 ، P4 ، P40 یا V100 که به هر VM اختصاص داده شده است (حداکثر چهار نمایشگر ۴K را پشتیبانی می کند)GRID vPC / vApps در تسلا M10 و P6 (پشتیبانی از حداکثر چهار نمایشگر HD یا ۴K)GRID vPC / vApps در تسلا M10 و P6 (پشتیبانی از حداکثر چهار نمایشگر HD یا ۴K)توصیه

NVIDIA VIRTUAL GPU اینگونه کار می کند.

در یک محیط مجازی‌سازی شده توسط GPU مجازی NVIDIA، نرم‌افزار GPU مجازی NVIDIA در لایه مجازی‌سازی به همراه مشاور نظارت نصب‌شده است.
نرم‌افزار GPU مجازی NVIDIA GPU های مجازی ایجاد می‌کند که به هر ماشین مجازی (VM) امکان می‌دهد. GPU فیزیکی نصب‌شده روی سرور را به اشتراک بگذارد.
نرم‌افزار مجازی‌سازی NVIDIA شامل یک درایور گرافیکی برای هر VM است.quadro vDWS شامل راننده قدرتمند Quadro است.

ازآنجاکه کارهایی که به‌طورمعمول توسط CPU انجام‌شده است به GPU بارگیری می‌شود، کاربر تجربه بسیار بهتری دارد.
تقاضای مهندسی و برنامه‌های کاربردی خلاق و همچنین محاسبه حجم کار سرورهای فشرده ازجمله هوش مصنوعی و علوم داده، اکنون در یک محیط مجازی و ابری قابل پشتیبانی است.

چه چیزی باعث قدرت NVIDIA GPU VIRTUAL در دورکاری در تولید شده است؟

 • تجربه کاربری استثنایی
  تجربه کاربر نهایی، با امکان پشتیبانی از دو کار محاسباتی و گرافیکی برای هر vGPU.
 • عملکرد فوق‌العاده
  عملکرد مداوم باکیفیت خدمات تضمینی، چه به‌صورت غیرحضوری و چه به‌صورت فیزیکی.
 • پشتیبانی عالی اکوسیستم
  گسترده‌ترین نمونه کارها از گواهینامه‌های برنامه‌های حرفه‌ای با درایورهای Quadro است.
 • نوآوری مداوم
 • ثبت منظم نسخه‌های جدید نرم‌افزار این اطمینان را به شما می‌دهد که در بالای آخرین ویژگی‌ها و پیشرفت‌ها قرار گیرد در حالی که دورکاری در تولید را تجربه می کنید.
 • مدیریت و نظارت بهینه
  مدیریت و نظارت نقطه‌به‌نقطه در زمان واقعی عملکرد GPU ارائه می‌دهد. بنابراین می‌توانید از ابزاری که می‌شناسید و دوست دارید استفاده کنید.
 • پشتیبانی از حداکثر کاربر
  بهترین راهکار برای تعداد کاربر بالا در صنعت باپشتیبانی از حداکثر ۳۲ دسک تاپ مجازی از نظر فیزیکی GPU

آنچه در جان کلام نهفته است.

در حال حاضر دورکاری در تولید در سازمان ها بسیار رونق گرفته است. این در حالی است آن ها بدون محدویت زمانی و مکانی وظایف خود را اجرا خواهند کرد.
به نحوی که دانش اطلاعاتی کارمندان و به کار گیری آن ها بسیار حائز اهمیت است. و همین امر سبب معنا بخشیدن به کار می شود.

موفقیت، نقطه‌ی توقفی ندارد

دانلود pdf دورکاری در تولید (انگلیسی)

دانلود pdf دورکاری در تولید (فارسی)

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *