با تبدیل خانه به محیط کار بی وقفه کار می کنید!

home to work

در دنیای مدرن امروزی، تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و کاربران می‌توانند روزانه با شناخت یک محصول جدید شگفت‌زده شوند.
آیا دوست ندارید با کنار گذاشتن الگوهای قدیمی، اجبارا هر روز در سر کار حاضر نشوید و برای تبدیل خانه به محل کار هرچه سریع تر اقدام کنید.
از طرفی با شیوع ویروس کرونا، باید علاوه بر اهمیت دادن به سلامت خود، به دنبال راهی برای ساماندهی کارها از راه دور باشیم. با تبدیل خانه به محیط کار آرامش گم کرده خود را بازیابید.

با تبدیل خانه به محیط کار آرامش را تا فراسوی خیال احساس کنید!

تصور کنید از هر خانوادهٔ چهار نفره حداقل 2 نفر شاغل هستند. آن‌ها باید در شرایط ایده آل برای تبدیل خانه به محیط کار یک اتاق جداگانه برای کار با رایانه اختصاص دهند،تا بتوانند با آرامش نسبی کار کنند.
و  احتمال اینکه با نبود یک رایانه اضافی، همراه با یک اتاق جداگانه روبرو شوند بسیار زیاد است. و خریداری دو رایانه با تجهیزات کامل نیز اقدامی بسیار پر هزینه برای آن ها به شمار می رود.
این مشکل زمانی تشدید می‌شود که در همین خانواده، کودکان هم برای آموزش آنلاین، باید از رایانه استفاده کنند. اکنون تصور می‌کنید انجام تمام این فعالیت‌ها، چگونه ممکن است؟صبور باشید ما برای شما یک راه حل داریم.

با تبدیل خانه به محیط کار از تجربه تحولات منحصر به فرد نهراسید!

تصور کنید با رعایت ارگونومی پشت رایانه خود نشسته و مشغول کار می‌شوید. اینکه توانسته اید با تبدیل خانه به محیط کارهزینه های ایاب و ذهاب را پایین بیاورید بسیار شادمان هستید.
اما در کسری از ثانیه خواهر یا بردار کوچک‌ترتان، می‌خواهد در کلاس آنلاین شرکت کند! پدر خانواده هم گوشی به دست، بالای سرتان ایستاده و توبیخات رئیسش را دائماً به شما گوشزد می‌کند!
هنگامی که شما با این مشکلات روزانه روبرو می‌شوید. اولین راه‌حلی که انتخاب می‌کنید خرید کامپیوترهای شخصی برای کل اعضای خانواده است؟
البته هنگامی که تصمیم به خرید یک کامپیوتر شخصی جداگانه، برای هر یک از اعضای خانواده می‌گیریم. مهم‌ترین دغدغه فضای کافی جهت قرار دادن کیس های کامپیوتری است.
کیس های معمولی، علاوه بر اینکه فضای ناآرامی را ایجاد کرده و حواس‌پرتی کاربر را به همراه دارند. امکان استفاده هم‌زمان و مستقل را به چند کاربر نمی‌دهند.

تبدیل خانه به محیط کار
همچنین اگر مجبور شوید برای یک خانواده دو نفری دو عدد رایانه خرید کنید. علاوه بر اینکه کل فضای اتاق را پُر کرده‌اید باید دو برابر بیش‌تر از حد انتظار برق و هزینه مصرف کنید.
در ادامه با معرفی محصول مورد نظر و تبدیل خانه به محیط کار تجربه منحصر به فردی را در حالی لمس خواهید کرد. که حتما از خریداری دو رایانه منصرف خواهید شد.

فعالیت کل اعضای خانواده با رایانه به کمک نرم افزار رایادو!

نرم افزار رایادو با شناخت دغدغه‌های کاربران، در حالی به شما معرفی می‌شود. که علاوه بر استفاده هم زمان امکان تبدیل خانه به محیط کار را برای شما فراهم می‌کنند.
پس از نصب نرم افزار رایادو، می‌توانید کیس خود را به همراه لوازم جانبی (موس، مانیتور و کیبورد) در یک اتاق جداگانه قرار دهید.
و با خرید موس و مانتیور برای دیگر اعضای خانواده، هر کدام دارای یک رایانه مستقل شوید و به صورت هم زمان با هم کار کنید.
در این صورت با یک کیس، دو رایانه مستقل در خانه خود ایجاد کرده‌اید و روند تبدیل خانه به محیط کار را با کم‌ترین هزینه انجام داده‌اید.
البته امکان دسترسی و عدم دسترسی به اینترنت، برای هریک از اعضای خانواده به خوبی قابل مدیریت است.

هم چنین به اشتراک گذاری بلندگو و هدفون نیز، برای هریک از اعضای خانواده با یک جریان صوتی جداگانه قابل تنظیم است.
البته با داشتن یک کارت گرافیکی قدرتمند، می‌توانید خانه را به یک سرگرمی واقعی برای کودکان فراهم کنید. و فیلم‌های آنلاین را هم زمان و جداگانه تماشا کنید.
هزینه هر محل کار اضافی شما، تنها در خرید موس و مانیتور خلاصه می‌شود. و شما می‌توانید با خیال آسوده و حفظ سلامت جان خود و اعضای خانواده کارکنید.

محتاطانه عمل کنید!

ازآن جایی که استفاده از رایانه با زندگی روزمره ما عجین شده است. می پنداریم تبدیل خانه به محیط کار امری عادی و زود گذر خواهد بود.
اما به یاد داشته باشیم سرعت باور نکردنی تکنولوژ‌ی همواره تنها هدفش پاسخگویی به نیاز کاربران است. و شما در جهت راه اندازی کسب و کارتان در منزل نیز همراهی می کند تا جایی که نیازتان حتی خریداری دو رایانه باشد.
البته بهتر است در نظر داشته باشیم تنها راهکارشاید خرید نرم افزار رایادو به نظر نرسد. درصورتی که با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید، شما را در شناسایی هر گونه نیازی همانند منزل ، مجموعه یا سازمانتان همراهی خواهد کرد.

همه آن چیزی که می خواهید آنسوی ترس قرار گرفته است. (جرج ادیر)

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *