نتایج در این بخش نمایش داده می شود

زیروکلاینت یک متقاضی صفر کیلومتر و بی توقع است؟

زیروکلاینت-عملکرد-بی-نقص-و-متمرکز

زیروکلاینت یک متقاضی صفر کیلومتر و بی توقع!
در حال حاضر زیروکلاینت یک متقاضی صفرکیلومتر و بی توقع در بازار شناخته می شود که این روز‌ها بازار را تحت سلطه خود درآورده است! چرا؟ تنها 5 دقیقه برای رسیدن به جواب همراه ما باشید.
حتی تصور این که برای استفاده از کامپیوتر نیازی به خود کامپیوتر نداشته باشیم هم از فکر کسی عبور نمی‌کرد. کامپیوتر‌ها یا همان پی سی‌ها بدجور ما را به عنوان کاربر همیشه متقاضی وابسته خود کرده بودند.
اصلا اساس پشت میز نشینی همین کامپیوتر‌ها بودند و حضور کامپیوتر‌ها با وجود این که کم‌تر از ۲۰ درصد استفاده مفید و سودمند داشتند و دارند. بخشی از تشریفات کار به حساب می‌آمد!

زیروکلاینت یک کامپیوتر است اما بی دردسر‌تر از کامپیوتر‌هایی که تا کنون داشته‌اید. یک کامپیوتر را بدون هیچ دستگاه اضافی تصور کنید که فقط اطلاعات را روی نمایشگر نشان دهد.
هیچ قطعه‌ای وجود ندارد که بخواهد در جعبه کیس جا بگیرد و شما منبع سخت افزاری مطمئن و قوی و کامل‌تری در اختیار دارید که همان سرور است.
سرور همه نیاز زیرو کلاینت را برای او ارسال کرده و آن هم دیتا را نمایش می‌دهد. البته تین کلاینت ها ابعادی چون زیزو کلاینت دارند اما بی نیاز از سرور کار می کنند.

تجربه اتصالاتی راحت و آسان با زیروکلاینت یک متقاضی صفرکیلومتر و بی توقع

زیرو کلاینت بسته به طراحی سخت افزاری خود پورت یا ورودی‌های مختلفی دارد. این ورودی‌ها فقط و فقط محل اتصال موس، کیبورد، پرینتر و ابزار‌های مشابه هستند که از طریق پورت USB باید به کامپیوتر متصل شوند.

عنصری بی نیاز از مدیریت

زیروکلاینت یک سرویس دهنده کاملا وابسته است. وابسته به سرور. اگر کل یک شبکه را نظیر یک هرم تصور کنید زیروکلاینت یک عنصر بی نیاز از مدیریت است.
که در زیرشاخه‌های پایینی قرار می‌گیرد. علت آن هم مشخص است. زیروکلاینت هیچ مدیریت و تسلطی روی دیتا ندارد و هر آن چه که هست مربوط به سرور است.
در حقیقت زیروکلاینت یک متقاضی صفرکیلومتر و بی توقع است. که  یک متقاضی اطلاعاتی ساده تلقی می‌شود که صفر است و هیچ توقعی برای نگهداری و مراقبت ندارد!

عملکرد بی نقص و متمرکز

از خودتان می‌پرسید یک قطعه صفر کلیومتری که هیچ استقلالی ندارد به چه دردی می‌خورد؟ اماجواب این سوال: مهم‌ترین کاربرد زیرو کلاینت متمرکزسازی به عنوان یکی از اهداف اصلی مجازی سازی است.
زمانی می‌توان یک پرواز مطمئن در آسمان مجازی داشت که همه اجزا همراه و هماهنگ باشند. به واسطه زیرو کلاینت تمام سخت افزار‌ها و نرم‌ افزار‌هایی که یک روز پراکنده بودند.
و سرویس کردن آن‌ها مشکل داشت یک جا جمع می‌شوند. با این کار هزینه‌های پشتیبانی و رفع خطا یا تعمیرات هم کاهش قابل توجهی خواهد داشت.

قبضه کردن بازار

همان طور که گفته شد سه نوع کلاینت وجود دارد که با استفاده از آن می‌توان از دسکتاپ مجازی استفاده کرد. زیرو کلاینت، تین کلاینت (مینی کامپیوتر و ..) و فت کلاینت(رایانه ی معمولی)
در حال حاضر زیرو کلاینت به دلیل قیمت کم‌تر و سهولت کاربری بازار را قبضه کرده است.

زیروکلاینت-بی-نیاز-از-مدیریت بهترین راهکار

اینکه این روزها زیروکلاینت یک متقاضی صفرکیلومتر و بی توقع است کاملا عیان است. اما شرکت دانش بنیان رها با نیازسنجی سازمان های اداری، تجاری و فردی شما بهترین پیشنهاد را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.
تنها کافی است با کارشناسان مجرب و حرفه ای ما تماس حاصل فرمایید.

 

زیروکلاینت یک متقاضی صفر کیلومتر و بی توقع

دانلود pdf زیروکلاینت یک متقاضی صفرکیلومتر و بی توقع!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *