دورکاری در خدمات مالی چگونه موثر واقع می‌شود؟

دورکاری در خدمات مالی

صنعت خدمات مالی از چندین بخش تشکیل شده است. از بانکداری سرمایه گذاری و تجارت گرفته تا خرده فروشی و بیمه. امروزه، همه آن‌ها با برآورده کردن الزامات سختگیرانه امنیتی و نظارتی، در زمینه بهبود مقیاس پذیری و پویایی با چالش‌هایی روبه‌رو هستند. برای عقب نماندن از بازار و رقبا، متخصصان صنعت خدمات مالی باید از هر وسیله ای در هرجای دیگر به فضای کاری خود دسترسی داشته باشند.
با پیشرفت ویندوز ۱۰، که بر هر بخش در صنعت مالی تأثیر می گذارد. این مسئله حتی بیشتر به چالش کشیده می شود. تحلیل‌گران و مشاوران مالی با دورکاری در خدمات مالی در این امر می‌توانند پیشرو باشند.
بدون شتاب گرافیکی، عملکرد در برنامه های کاربردی مشاغل رایج، از جمله پیمایش در PDF 300 صفحه، با تاخیر قابل توجهی مواجه شده و منجر به کاهش بهره وری می‌شود.

به ویژه، طبقه‌های معاملاتی دارای چالش های منحصر به فردی هستند که نیاز به راه‌حل های مجازی را ایجاد می‌کند. تجار نیاز به تحرک دارند و غالبا به همراه سیستم‌های خود به اطراف حرکت می‌کنند.
تا با گروه‌های مختلف مانند سهام، کالاها یا درآمد ریسک نزدیک همکاری کنند. پشتیبانی از چند مانیتور رویکرد مورد نظر است، زیرا ممکن است برخی از ۱۵ برنامه به طور هم‌زمان باز شوند.
علاوه بر محافظت از اطلاعات در مورد نقض اطلاعات و معاملات خودی، داده ها باید در صورت بروز بلایای طبیعی و انسانی نیز حفظ شوند. تا اطمینان حاصل شود که کف معاملاتی در هیچ زمان امکان به روز و در حال اجرا ندارد.

تکنولوژی NVIDIA در دورکاری در خدمات مالی

تکنولوژی NVIDIA یک تکنولوژی دیجیتالی موبایل را ارائه می دهد که باعث افزایش سرعت و امنیت می شود. از آنجا که هر ثانیه از خرابی، درآمد از دست رفته ترجمه می شود.
صنعت خدمات مالی بسیار محافظه کار است و نیاز به سیستم های پایدار دارد. غیر معمول نیست که برخی از سازمان ها هنوز در ویندوز XP هستند. زیرا آن‌ها وقت کافی برای به روزرسانی سیستم های خود ندارند و نمی توانند خرابی را خرج کنند.

شرکت‌های کارگزاری و بورس اوراق بهادار در صورت قطع شدن سیستم فقط چند ساعت در ساعات عادی کار، میلیون ها دلار را از دست می دهند.
صنعت خدمات مالی با بیشترین نقض داده، ۳۵٪ از نقض داده ها را تجربه کرده است. و میانگین هزینه نقص آن ۱۰.۱ میلیون دلار است.
بخش خدمات مالی، از جمله بانکداری و بیمه بزرگترین عامل پیش بینی درآمد مجازی سازی دسک تاپ تا سال ۲۰۲۰ است.
تکنولوژی NVIDIA VIRTUALISATION یک کارخانه دیجیتالی متحرک را تحویل می دهد که باعث تقویت امنیت و کاهش زمان می‌شود.

سازمان های خدمات مالی به دنبال راه حل های مجازی سازی برای افزایش تحرک هستند. و از دسترسی هر زمان به داده ها اطمینان حاصل می کنند. و همچنین امنیت را بهبود می بخشند.
علاوه بر این، آن‌ها نیاز به افزایش کیفیت عملکرد و تجربیات کاربر در برنامه های اداری مدرن دارند. که از لحاظ ظاهری فشرده تر هستند.
این سازمان ها با اضافه کردن راه حل های GPU مجازی NVIDIA به محیط های VDI، می توانند برنامه ها و داده ها را متمرکز کنند. و عملکرد VDI مقرون به صرفه‌ای را ارائه دهند.
به علاوه، آن‌ها می توانند فضاهای کاری مجازی در دورکاری را برای کارگران دانش، کاربران برق و متخصصان تلفن همراه فراهم کنند. که مدیریت، امنیت و بهره وری بهتری را ارائه می دهند.

بهبود تجربه کاربری و بهره وری

متخصصان خدمات مالی هم اکنون می توانند از هر کجا و از هر وسیله و با تجربه بومی PC مانند به فضای کاری خود دسترسی پیدا کنند.
با شتاب گرافیکی، سازمان های خدمات مالی می‌توانند از ویندوز ۱۰ و برنامه های تجاری مدرن از جمله برنامه های کلیدی مانند Bloomberg و homegrown، برنامه های سفارشی شده با تأخیر قابل توجهی استفاده کنند.
علاوه بر این، راه حل‌های مجازی سازی NVIDIA می‌توانند نیازهای بی نظیر خدمات مالی خدمات مانند پشتیبانی چند مانیتور برای سیستم های کارگزاری و بافر فریم بزرگتر را برای تجسم بهتر داده ها و شناخت الگوی را برآورده سازند.

افزایش قابلیت مدیریت و مقیاس پذیری

در همه بخش ها، سازمان های خدمات مالی اغلب صدها و هزاران کاربر را پشتیبانی می‌کنند، از سیستم های خارج شده گرفته تا سریع حل مشکلات. علاوه بر این، در طبقات معاملاتی، هر ثانیه خرابی معادل هزاران دلار از دست رفته است.
اکنون، سازمان‌های خدمات مالی می‌توانند داده ها و برنامه های کاربردی را در مرکز داده متمرکز کنند. و با کاهش مدیریت زمان، امنیت و عملکرد، ضمن کاهش هزینه های خرابی و پشتیبانی، فضاهای کاری مجازی را نیز تحویل دهند.
فناوری اطلاعات همچنین می تواند به راحتی کارایی مجازی سازی در مقیاس بزرگ را با دید انتهایی به زیرساخت سازمان و نظارت پیشگیرانه مدیریت کند.

افزایش امنیت

به عنوان یک صنعت به شدت تنظیم شده، سازمان های خدمات مالی باید از داده ها در برابر نقض اطلاعات و تجارت خودی محافظت کنند یا با پیامدهای جدی روبرو شوند.
با میزبانی ایمن از اطلاعات حساس مالی در مرکز داده ها، سازمان ها می توانند امنیت کلی خود را بهبود بخشند و همزمان از داده ها در صورت بروز فاجعه محافظت کنند.
مجازی سازی نه تنها به کاربران بیشتری امکان دسترسی ایمن به برنامه های بیشتر را می دهد، بلکه شیوه های کاری ایمن از هرجای دیگر را نیز امکان پذیر می کند.

راهکارهای GPU NVIDIA VIRTUAL

NVIDIA Virtual Compute Server برای اجرای حجم بالای کار محاسبه شده از جمله هوش مصنوعی ، اطلاعات داده ها و محاسبات با کارایی بالا ایده آل است.ایستگاه کاری مرکز داده های مجازی NVIDIA Quadro® برای بازرگانان با فرکانس بالا و فوق العاده قرار گرفته استبرنامه های مجازی NVIDIA GRID برای اهداف عمومی VDI در کلیه بخش های صنعت خدمات مالی قرار دارد.
مزایا
پشتیبانی از دو مانیتور رزولوشن ۸k و اندازه بافر فریم بزرگ برای افزایش بهره وری
امنیت موجود در مرکز داده
هزینه های مدیریت IT پایین تر
افزایش تحرک معامله گر
مدیریت مرکزی تداوم تجارت و بازیابی فاجعه
ضمانت خرابی صفر ، حتی در هنگام نگهداری با Live Migration
برای ردیابی اشعه در زمان واقعی از آخرین برنامه های مجهز به RTX پشتیبانی کنید.
مزایا
برنامه های کاربردی را در دستگاه های مجازی و ظروف برای بهبود قابلیت مدیریت و امنیت اجرا کنید.
از قدرت چندین پردازنده گرافیکی در یک VM واحد استفاده کنید تا عملکرد برنامه را اندازه گیری کنید یا یک GPU را در چندین VM برای بهینه سازی بهره وری به اشتراک بگذارید.
سیلوهای مرکز داده را از بین ببرید و از همان ابزارهای مدیریت Hypervisor برای بارهای محاسباتی و گرافیکی استفاده کنید
حداکثر بهره برداری از زیرساخت ها را با گردش کار با محاسبات فشرده در طول شب هنگام استفاده از VDI به حداقل برساند.
مزایا
برنامه های کاربردی را در دستگاه های مجازی و ظروف برای بهبود قابلیت مدیریت و امنیت اجرا کنید.
از قدرت چندین پردازنده گرافیکی در یک VM واحد استفاده کنید تا عملکرد برنامه را اندازه گیری کنید یا یک GPU را در چندین VM برای بهینه سازی بهره وری به اشتراک بگذارید.
سیلوهای مرکز داده را از بین ببرید و از همان ابزارهای مدیریت Hypervisor برای بارهای محاسباتی و گرافیکی استفاده کنید.
با استفاده از زیرساخت ها حداکثر استفاده را انجام دهید
گردش کار با محاسبات فشرده در طول شب هنگام استفاده از VDI کمتر است.
برنامه‌های رایج
ویندوز ۱۰، مایکروسافت آفیس ۳۶۵، مرورگرهای مدرن، نرم افزار مشاوره و آنالیز، برنامه های اختصاصی و سفارشی
برنامه‌های رایج
بلومبرگ، ایکون، رویترز، سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی
برنامه‌های رایج
FRAMEWORKSRAPIDS ، TensorFlow ، MXNe

نمونه مشتری‌های دورکاری در خدمات مالی

Continuous Uptime
for All
Mobility That Knows
No Limits
Unleashing Productivity
Cornerstone مستقر در هوستون، تگزاس ، ایالات متحده ، فهمید که حتی برنامه های رومیزی اصلی آن نیز با شدت بیشتری به گرافیک تبدیل می شوند و راه حل مجازی سازی قبلی آن کارمندان را با تجربیات ضعیف در کارکنان کنار گذاشته است. با استفاده از NVIDIA GRID ، Cornerstone توانست یک تجربه کاربری با کیفیت بالا و با تأخیر کم ارائه دهد – به ویژه برای برنامه های کاربردی تجاری مدرن مانند پخش ویدئو و رسانه های اجتماعی ، که برای کمپین های بازاریابی Cornerstone مهم هستند. بیشتر مردم نمی دانند که این مجازی سازی است ، اما آنها می دانند که به برنامه های مورد نیاز خود در هر نقطه دسترسی دارند.یک شرکت خدمات مالی چند ملیتی مستقر در شمال شرقی ایالات متحده آمریکا ، مسائل مربوط به عملکرد و عدم تحرک را در کف تجارت خود تجربه کرده بود که ۳۰۰ بازرگان از مشتری های نازک با پشتیبانی چند مانیتور استفاده می کردند. با استفاده از NVIDIA GRID ، به دلیل کمبود تأخیر و دسترسی سریع به جدیدترین داده ها و روند بازار ، بهره وری بهبود یافته است. فناوری اطلاعات توانست مدل هزینه داخلی خود را با افزایش تراکم و هزینه های زیرساختی پایین تر مطابقت دهد.یک صندوق پرچین آمریکایی مستقر در نیویورک ، ایالات متحده ، برای اطمینان از دسترسی از راه دور تاجران نیاز داشت. پس از تجربه “Superstorm Sandy” ، آنها می خواستند در صورت بروز سایر بلایای طبیعی یا انسانی ساخته شده از دسترسی بالایی برخوردار شوند. آنها قبل از GPU قادر به اجرای صحیح VDI نبودند و سطح کارایی مناسب را بدست آوردند و بر وضوح موردنیاز خود نظارت داشتند. آنها از NVIDIA GRID K1 به NVIDIA تسلا GPU با Quadro vDWS مهاجرت کردند و پیشرفتهای چشمگیری در عملکرد و قابلیت مدیریت را برای بیش از ۵۰ تاجر مشاهده کردند.

کاربران اصلی دورکاری در خدمات مالی

کاربرانمدیران IT ، پژوهشگران ، دانشمندان اطلاعاتبانکداران بازنشسته، مدیران سرمایه گذاری، مشاوران مالی و نمایندگی های بیمهبازرگانان قدرت و آنالایزهای مالی
موارد استفادهبرای محاسبه بار کاری فشرده از جمله هوش مصنوعی ، یادگیری عمیق و محاسبات با کارایی بالا (HPC) در یک محیط کاملاً مجازیبرای اجرای همزمان بهره وری و برنامه های مالی ، و VDI با هدف کلی با پشتیبانی چند رسانه ای در ویندوز ۱۰برای اجرای برنامه های سنگین شبکه (Bloomberg ، رویترز ، Eikon) در چند مانیتور، با امنیت، افزونگی و پیوستگی
توصیهGRID vComputeServer در T4 یا V100S یا RTX 6000/8000GRID vPC / vApps در T4 M10 یا P6
(پشتیبانی از حداکثر چهار نمایش HD یا دو نمایشگر ۴K
Quadro vDWS در T4 ، RTX 6000/8000 ،
V100S یا P6
(پشتیبانی از حداکثر دو نمایشگر ۸K)

NVIDIA VIRTUAL GPU چگونه کار می‌کند؟

در یک محیط مجازی‌سازی شده توسط GPU مجازی NVIDIA، نرم‌افزار GPU مجازی NVIDIA در لایه مجازی‌سازی به همراه مشاور نظارت نصب‌شده است.
نرم‌افزار GPU مجازی NVIDIA GPU های مجازی ایجاد می‌کند که به هر ماشین مجازی (VM) امکان می‌دهد GPU فیزیکی نصب‌شده روی سرور را به اشتراک بگذارد.
نرم‌افزار مجازی‌سازی NVIDIA شامل یک درایور گرافیکی برای هر VM است. quadro vDWS شامل راننده قدرتمند Quadro است. از آنجا که کارهایی که به‌طورمعمول توسط CPU انجام‌شده است.
به GPU بارگیری می‌شود، کاربر تجربه بسیار بهتری دارد. تقاضای مهندسی و برنامه‌های کاربردی خلاق و هم‌چنین محاسبه حجم کار سرورهای فشرده ازجمله هوش مصنوعی و علوم داده،
اکنون در یک محیط مجازی و ابری قابل پشتیبانی است.

چه چیزی باعث قدرت NVIDIA GPU VIRTUAL در دورکاری در خدمات مالی شده است؟

 • تجربه کاربری استثنایی
  تجربه کاربر نهایی، با امکان پشتیبانی از دو کار محاسباتی و گرافیکی برای هر vGPU.
 • نوآوری مداوم
  ثبت منظم نسخه‌های جدید نرم‌افزار این اطمینان را به شما می‌دهد که در بالای آخرین ویژگی‌ها و پیشرفت‌ها قرار بگیرید.
 • عملکرد فوق‌العاده
  عملکرد مداوم باکیفیت خدمات تضمینی، چه به‌صورت غیرحضوری و چه به‌صورت فیزیکی.
 • مدیریت و نظارت بهینه
  مدیریت و نظارت نقطه‌به‌نقطه در زمان واقعی عملکرد GPU ارائه می‌دهد. بنابراین می‌توانید از ابزاری که می‌شناسید و دوست دارید استفاده کنید.
 • پشتیبانی عالی اکوسیستم
  گسترده‌ترین نمونه کارها از گواهینامه‌های برنامه‌های حرفه‌ای با درایورهای Quadro است.
 • پشتیبانی از حداکثر کاربر
  بهترین راهکار برای تعداد کاربر بالا در صنعت با پشتیبانی از حداکثر ۳۲ دسک تاپ مجازی از نظر فیزیکی GPU

دانلود pdf دورکاری در خدمات مالی (انگلیسی)

دانلود pdf دورکاری در خدمات مالی (فارسی)

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *