دورکاری در تهران را همین حالا شروع کنید

دورکاری-در-تهران

در حال حاضر هنگامی که از دورکاری صحبتی به میان می آيد. در واقع حرف تازه ای زده نمی شود. زیرا سازگاری با این روش کاری، به علت گسترس ویروس کرونا آسان به نظر رسیده و روز به روز در حال افزایش است.
مطمئنا پیشرفت به این فناوری به کمک دستگاه های بی سیم. برنامه های وب و سایر ابزارهای آنلاین همگی در یک بستر مناسب امکان دورکاری در تهران را فراهم می‌کنند.

تحقق-رویای-شما-با-دورکاری

تحقق رویاهای شما در واقعیت امکان پذیر است

درسال های دور شاید دورکاری در تهران یک رویای دور از دسترس به نظر می رسید. اما امروزه آینده بسیاری ازشغل های دورکاری محسوب می شود. دیگر زندگی های عادی و اتاق های کوچک کاری از بین رفته‌اند. و در حال حاضر فضای کاری می تواند به اندازه یک دفتر کار خانگی، کافی شاپ مورد علاقه شده شما و حتی یک فضای کاری مدرن، متنوع در نظر گرفته شود.

این در حالی است که شیوع ویروس کرونا سبب شروع موج جدیدی از برنامه های دورکاری به شمار می رود. به گفته کارشناسان بیش از 30 میلیارد دلار در روز، در زمان بحران برای کارفرمایان آمریکایی صرفه جویی و بهره وری کارکنان را در دورکاری را به همراه دارد.

برقراری تماس های ویدویی امن

با آغوشی باز به سمت امکانات جدید پرواز کنید

دورکاری در تهران یا کار از راه دور، درهای امکانات جدید را، برای شرکت های برتر امروز باز کرده است. در نظر بسیاری از کارمندان محل کار آینده بسیار متفاوت تر از گذشته است. همان طور که شرکت های بیشتری شیوه های دورکاری را در پیش می گیرند، و مزایای روشن آن به خوبی آگاه می شوند.
بلکه یک طراحی کامل در نحوه برخورد ما با روش کار در دورکاری، بین سال های 2005 و 2017 در ایالات متحده سبب 15 درصد افزایش در دورکاری شده است. دورکاری یا کار در خانه به کمک اینترنت Wi-Fi، ایمیل و دستگاه های تلفنی فارغ از هر زمان و مکانی به راحتی امکان پذیر است.

طبق گزارش بهره وری دولت کار، 65٪ از کارکنان تمام وقت فکر می کنند یک برنامه کاری از راه دور، افزایش بهره وری را برای آنان به همراه دارد. بنابراین آیا شرکت شما آماده ارائه کارهای انعطاف پذیر و دورکاری می باشد؟ آيا فکر می کنید این یک راه حل موقتی است یا هدفی در آینده!

فارغ از مکان به دورکاری فکر کنید

فارغ از مکان به دورکاری فکر کنید

شیوع ویروس کرونا در سال 2020 تعداد کارمندان از راه دور را حداقل دریک بازه زمانی، بسیار افزایش داد. مدیریت پرسنل و اداره خدمات عمومی به علت صرفه جویی در مصرف انرژی
و فضای اداری یا تاثیرات آب و هوایی هم اکنون دورکاری در تهران را بسیار ترجیح می دهند. در همین حال آژانس ها به طور فزاینده ای از راه دور به کمک تلفن، برنامه های کاری خود را انجام می دهند.

وظایف کارگران دورکار

کارگران دورکار با رعایت یک برنامه منظم در حین کار به انجام وظیفه خود می پردازنند. از همه مهم تر، امکان کار از راه دور در نقاط مختلف کشورها یکسان نیست. سهم بسیاری از مشاغل در بعضی از نقاط نسبت به جاهای دیگر تغییر می کند. و همین امر هزینه های اقتصادی را کاهش می دهد. به طور کلی، شهرها به ویژه در تهران، دورکاری سهم بالاتری از اشتغال ها را به طور بالقوه نسبت به سایر نقاط دارد.

این سهم به طور متوسط در هر منطقه، با بالاترین پتانسیل کار از راه دور 15 درصد بیشتر از منطقه با کمترین پتانسیل همراه است. و در کشورهای خاص به بیش از 20 درصد رسیده است. تمرکز مشاغلی که دارای پتانسیل کاری از راه دور در برخی مناطق هستند. اختلافات بزرگی را در داخل کشور به وجود می آورد. در نهایت در صورت استفاده بهینه از ظرفیت دورکاری؛ سبب کاهش تولید سفر در کلانشهر تهران می شود.

دورکاری مهم و لازم است

اغلب میزهای اداری 50 الی 60 درصد از زمان خالی هستند. با این وجود هنوز هم هزینه می کنید تا یک فضای اداری برای کل کارمندان خود داشته باشید؟
طبق یک نظرسنجی 60 درصد کارمندان اداری، وقت زیادی را صرف اتاق های کنفرانس می کنند! دورکاری در تهران به این معنا است.

که می توانید به یک دفتر کوچکتر و ارزانتر (اگر کلاً به دفتر نیاز دارید) بسنده کنید. و تجهیزات دفتری و اداری سازمان خود را به حداقل برسانید. هم اکنون راهنمایی که پیش روی شما قرار دارد.
یک سامانه نرم افزاری و سخت افزاری است که به سازمان ها این امکان را می دهد. کاربران خود را در هر کجای شبکه (اینترنت، شبکه ملی، اینترانت سازمان) به میز کار خود و برنامه های ادارای و سازمانی خود دسترسی داشته باشد.

دورکاری-مهم-است

نکات قابل توجه

در واقع باید در هنگام دورکاری به نکات زیر توجه داشته باشیم:

  1. کارمندان امکان استخراج و تغییرات اطلاعات مجموعه را نداشته باشند.
  2. امنیت اطلاعات در ارتباطات درحالی که هیچ شخص دیگری قادر به شنود اطلاعات نیست را فراهم کند.
  3. کارمندان به صورت هم زمان به تلفن های سازمانی مجموعه و تلفن های شخصی خود در هرلحظه و در هر مکانی دسترسی داشته باشند.
  4. کارفرما یک نظارت کامل بر عملکرد کارکنان داشته باشد.
  5. کارایی و بهره وری کارمندان از منظر کارفرما به هیچ عنوان کاهش پیدا نکند.

آشنایی با سامانه دورکاری رها

در واقع دورکاری از منظر یک کارمند، به معنی این است که بدون افت کیفیت تمام کارهای سازمانی و اداری خود اعم از کار کردن با برنامه ها مکاتبات اداری و تماس های تلفنی، کنفرانس های ویدویی، برگزاری و برقراری جلسات آن لاین را خارج از محیط کار به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

این در حالی است که حتی در صورت داشتن اینترنتی ضعیف خللی در کار کردن کارمند به وجود نمی آید. سامانه دورکاری رها، یک سامانه یکپارچه محسوب می شود، زیرا کارمند یک دسترسی کامل به داده ها و اطلاعات برنامه های مجموعه، تلفن های سازمانی و امکان برگزاری جلسات آن لاین را دارد. هم چنین این سامانه از لحظه شروع کار کارمند، امکان ضبط لحظه به لحظه صفحه نمایش را نیز، فراهم می کند.

مزایا و معایب به دورکاری

هم اکنون در جدول زیر مزایا و معایت آن را با هم بررسی می کنیم.

مزایا معایب
تماس کارمندان با مدیران و همکاران کمتر است و مانع برقراری ارتباط می شود.نیازی نیست که وقت خود را به رفت و برگشت از محل کار اختصاص دهید.
نظارت بر شخصی که از خانه کار می کند برای مدیران دشوارتر است.تمرکز بدون حواس پرتی های معمول محل کار امکان پذیر است.
دورکار ممکن است جنبه اجتماعی کار با همسالان را از دست بدهد.هیچ هزینه حمل و نقلی وجود ندارد.
وجود یک محل کار از راه دور امنیت شرکت را به خطر می اندازد.تعادل بهتری در کار و کارهای شخصی ایجاد می کند.
امکان صرفه جویی در خرید املاک و مستغلات و سایر هزینه های کلان برای کارفرما فراهم می شود.
مردم با سرعت خود و بدون فشار کار می کنند.
سخن آخر

سرانجام انعطاف پذیری بالای دورکاری در تهران سبب فراهم کردن بستری مناسب در دورکاری می شود.
در این میان، ساعت انعطاف پذیر کار، تعادل زندگی و کار را در یک کفه ترازو قرار داده و تعادل ایجاد می‌کند.

دانلود پی دی اف دورکاری در تهران

با انجام کاری که عاشق آن هستید هیچ وقت درآمدتان متوقف نمی شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *