دورکاری در آموزش همکاری همگانی را به ارمغان آورد.

دورکاری در آموزش

دورکاری در آموزش

امروزه دانشجویانی که وارد دانشگاه می‌شوند، اکثرا با فناوری‌های موبایل آشنا هستند. آن‌ها انتظار دارند که بتوانند به همان ابزارها و برنامه‌های فشرده گرافیکی در طی روز دسترسی داشته باشند.
آنچه در اینجا اهمیت دارد دانشجویان انتظار دارند امکان دسترسی به هر برنامه‌ای از هر دستگاهی را داشته باشند. این برنامه ها شامل ویندوز ۱۰ و برنامه کاربردی Office گرفته تا برنامه‌های مهندسی گرافیکی می شود.
و همکاری یکپارچه در پروژه‌های گروهی در زمان موردنیاز در دورکاری در آموزش نیز بسیار مهم است. اما دانشگاه‌ها در تلاش هستند تا این نیازهای روزافزون فناوری را مرتفع سازند.
مؤسسات آموزشی می‌خواهند روش‌های جدید آموزش را ارائه دهند. برای بسیاری از دوره‌ها، تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری باید به‌گونه‌ای باشد. که دانشجویان باید دوره‌های کارشناسی ارشد را در یک آزمایشگاه تخصصی رایانه انجام دهند.
این امر منجر به محدودیت‌های فضا، چالش‌های لجستیکی و هزینه‌های نگهداری می‌شود.

دورکاری در آموزش و مزایای آن

کالج‌ها و دانشگاه‌ها در حال درک این نکته هستند که یادگیری آنلاین برای موفقیت طولانی‌مدت آن‌ها بسیار مهم است. این سبک یادگیری بدون نیاز به حضور در کلاس به روشی که دانشجویان امروز می‌خواهند بیاموزند اهمیت می‌دهد.
در دورکاری در آموزش، آموزش بر روی خواسته‌های دانشجویان و مدرسان برای ارتباط بهتر با هم متمرکز می‌شود. آموزش‌های به این شکل، سرگرم‌کننده است و برای درک بهتر مفاهیم از چندرسانه‌ای هم استفاده می‌شود.
امروز استفاده از روش gamification متداول شده است. بدون محدودیت و حد و مرزی دانشجویان می‌توانند از آموزش‌های مورد علاقه خود بهره ببرند.
از هر چهار دانش‌آموز یک نفر (۲۸ درصد) اکنون حداقل یک دوره دورکاری در آموزش را پشت سر می‌گذارند. ۶۳ درصد از استادان دانشگاه می‌گویند که یادگیری آنلاین برای استراتژی بلندمدت آن‌ها حیاتی است.
۹۵ درصد دانشجویان حداقل از یک لپ‌تاپ استفاده می‌کنند. ۶۶ درصد از آن‌ها برای همه رده‌ها استفاده می‌کنند.

NVIDIA VIRTUAL GPUs در دورکاری در آموزش

NVIDIA VIRTUAL GPUs می‌تواند یک فضای بدون مرز در ایجاد کند. با دسترسی ارزان‌قیمت به هر برنامه‌ای، در هر زمان و با هر دستگاهی.
دانشکده‌ها و دانشگاه‌ها برای ارائه برنامه‌های سنگین گرافیکی که انتظارات دانشجویان از هر دستگاهی را برآورده می‌کند، به چالش کشیده شده‌اند.
علاوه بر این، هزینه مدیریت این محیط مجازی پیچیده به همان اندازه چالش‌ برانگیز است. با اضافه شدن راه‌کارهای NVIDIA virtual GPU (vGPUبه virtual desktop infrastructure VDI)،
مؤسسات آموزشی می‌توانند به‌صورت مقرون‌به‌صرفه فضاهای کاری مجازی را که معادل کامپیوترهای شخصی و ایستگاه‌های کاری است
که امروزه دانشجویان، اساتید و کارمندان از آن‌ها استفاده می‌کنند، ارائه دهند. به‌علاوه، با بهبود مدیریت، امنیت و بهره‌وری، مزایای GPU های مجازی قابل‌توجه است.

دسترسی به منابع آموزشی در هر نقطه و در هر دستگاه

دانشجویان می‌توانند از هر دستگاهی حتی از طریق Chromebook و تبلت های کم‌هزینه به همه برنامه‌های خود دسترسی داشته باشند.
دانشجویان علاوه بر دسترسی به نرم‌افزاری که به‌طور سنتی در آزمایشگاه‌های دانشگاه انجام می‌شود.
مانند Autodesk AutoCAD، Dassault Systèmes SOLIDWORKS و MathWorks MATLAB، یا ویندوز ۱۰ و برنامه‌های کاربردی مدرن، می‌توانند تجربه کاربری باکیفیت بالا را تجربه می‌کنند.
با مجازی‌سازی GPU، آن‌ها می‌توانند در اتاق‌های خوابگاه، رده‌های درس، کتابخانه یا حتی خارج از دانشگاه کار کنند.
همه درحالی‌که از برنامه‌های استاندارد و تخصصی استفاده می‌کنند. با این نوع انعطاف‌پذیری، آن‌ها می‌توانند کار را در برنامه‌های خود و دستگاه‌های ترجیحی انجام دهند.

توسعه روش‌های جدید یادگیری با دورکاری در آموزش

یکی از این راه‌ها دورکاری در آموزش است. شیوه‌های جدید یادگیری با استفاده سنگین از چندرسانه‌ای، بین اساتیدی که فیلم‌های آنلاین استفاده می‌کنند.
گرفته تا سخنرانی در کلاس درس و همچنین دانشجویان ایجاد ارائه‌های ویدئویی برای بیان ایده‌های بهتر، رایج شده است. این روش‌ها خیلی کند بود چه برسد به استفاده کاربر از راه دور.
فناوری مجازی‌سازی پردازنده گرافیکی GPU وظایف CPU را خنثی می‌کند. و با رمزگذاری و رمزگشایی سخت‌افزار، عملکرد و بهینه‌سازی فیلم را باتجربه کاربری یکپارچه و بدون در نظر گرفتن دستگاه، فراهم می‌کند.

مجازی سازی کلاس‌ها و آزمایشگاه‌ها

مدیریت همه دستگاه‌های فیزیکی در محوطه دانشگاه یک چالش بزرگ برای هر بخش فناوری اطلاعات است. به‌علاوه پشتیبانی از همه دستگاه‌هایی که برای خود دانشجویان است.
متمرکز کردن برنامه‌ها در مرکز داده این امکان را به شما می‌دهد تا روی نگهداری دسک تاپ‌های مجازی قابل تحویل به هر دستگاهی تمرکز کند.
علاوه بر این، فناوری اطلاعات می‌تواند به‌راحتی شاهد استقرار در مقیاس بزرگ مجازی‌ سازی با دید انتهایی به زیرساخت‌های موسسه خود و نظارت پیشگیرانه باشد.
این کار نه‌تنها منابع IT را برای کار در پروژه‌های دیگر آزاد می‌کند. بلکه باعث ایجاد فضایی در آزمایشگاه‌های رایانه‌های فیزیکی می‌شود. تا بتوان آن‌ها را به‌عنوان رده‌های اضافی مجدداً جبران کرد.

رشد برنامه‌های آنلاین در دورکاری در آموزش

در میان چشم‌انداز آموزشی و رقابتی، دانشگاه‌ها در حال گسترش برنامه‌های خود برای رسیدن به دانشجویان دورافتاده‌تر هستند.
یکی از چالش‌های موجود در این مدل، فراهم کردن منابع محاسباتی موردنیاز برای تکمیل مطالعات خود در خارج از دانشگاه است.
با آزمایشگاه‌های مجازی، دانشگاه‌ها می‌توانند با برنامه‌های آنلاین و از راه دور که به دانشجویان اجازه می‌دهد از راه دور کار و مطالعه کنند. دسترسی خود را گسترش دهند.
این برنامه‌های جدید می‌تواند درزمینهٔ های فنی به دانشجویان بیشتری برسد و به‌نوبه خود باعث افزایش درآمد و شهرت دانشگاه شود.

راهکارهای GPU NVIDIA VIRTUAL

مجازی‌سازی با NVIDIA QUADRO vDW برای آموزش
ایستگاه کاری مرکز داده‌های مجازی NVIDIA Quadro® Virtual Data Center Workstation (Quadro vDWS) برای آموزش‌ و پرورش و برای مؤسسات آموزشی بهینه‌ شده است.
و کلیه ویژگی‌های GPU مجازی NVIDIA را با کاهش قیمت شامل می‌شود.
با Quadro® vDWS برای آموزش‌وپرورش، مشتریان آموزش‌ و پرورش به رایانه‌های مجازی NVIDIA GRID® برای دسک تاپ‌های مجازی ارائه برنامه‌های رایانه شخصی، مرورگرها و چندرسانه‌ای دسترسی پیدا می‌کنند.
NVIDIA GRID® Virtual Apps برای استفاده با Citrix XenApp یا سایر راهکارهای میز کار و میزبان جلسه (RDSH) مانند برنامه‌های VMware؛ و NVIDIA Quadro vDWS برای گرافیک‌های حرفه‌ای و برنامه‌های مهندسی.
مزایا

پویایی و انعطاف‌پذیری بیشتر دانشجویی و دانشکده
عملکرد برنامه‌های کاربردی بهبودیافته، با یک تجربه شخصی PC در هر دستگاه
پشتیبانی از افزایش نیازهای گرافیکی ویندوز ۱۰ و برنامه‌های کاربردی مدرن بهره‌وری
پشتیبانی از برنامه‌های مهندسی فشرده گرافیکی که به‌طور سنتی فقط در آزمایشگاه‌های فیزیکی ارائه می‌شود.
امنیت بهبودیافته، زیرا برنامه درسی دانشگاه و مالکیت معنوی در مرکز داده‌ها ذخیره می‌شوند.

چابکی فناوری اطلاعات، به‌عنوان محتوای جدید می‌تواند بارگذاری شود و در کسری از زمان ارائه شود.
افزایش بهره‌وری دانش آموزان و کارکنان به دلیل در دسترس بودن و سرعت برنامه‌ها
پشتیبانی از حداکثر چهار مانیتور با وضوح HD یا ۲K برای افزایش کار چندمنظوره
صرفه‌جویی در فضا و املاک و مستغلات از آزمایشگاه‌های مجازی‌سازی
پشتیبانی از دورکاری در آموزش و آنلاین برای فرصت‌های جدید درآمد
کاهش هزینه‌های مدیریت IT و خرابی صفر، حتی در هنگام نگهداری با مهاجرت زنده
مدیریت مداوم تجارت و بازیابی فاجعه
برنامه‌های مشترک
ANSYS، Autodesk 3DS Max، Autodesk AutoCAD، Autodesk Maya، Autodesk Revit، Dassault Systèmes SOLIDWORKS، ESRI ArcGIS، MATLAB، Adobe Photoshop، Adobe Creative Cloud، Google Earth، Microsoft Windows 10 و Office

نمونه مشتری‌های دورکاری در آموزش

دانشگاه ARKANSAS فییتویل، AR، ایالات‌متحدهدانشگاه MASSACHUSETTS LOWELL
در Lowell ، MA، ایالات‌متحده
مؤسس فناوری آلمان آتلانتا، GA، ایالات‌متحده
با استفاده از vdi GPU های مجازی NVIDIA این دانشگاه را قادر ساخت تا از ماهیت گرافیکی ویندوز ۱۰ و همچنین برنامه‌های قدرتمند CAD، طراحی و پویانمایی مانند Autodesk، MATLAB و Adobe Creative Suite با عملکردی مانند کارگاه‌های بومی پشتیبانی کند.
دانش آموزان اکنون می‌توانند به منابعی از خانه دسترسی پیدا کنند که گویی در دانشگاه هستند، مهم نیست از چه وسیله‌ای استفاده می‌کنند.این دانشگاه همچنین با کاهش فضای آزمایشگاه فیزیکی هزینه‌های زیرساخت را کاهش داده است، به‌طوری‌که اکنون ۹۰ درصد آزمایشگاه‌های آن‌ها مجازی شده است. فناوری اطلاعات می‌تواند مقرون‌به‌صرفه و مقیاس و پشتیبانی دستگاه خود را» (BYOD) با عملکرد قابل پیش‌بینی و امنیت پیشرفته ارائه دهد.
در هفت ماه، با ۲۷۰۰۰ دانشجو و بیش از ۶۰۰ مشتری، IT فقط هفت بلیت مربوط به موضوعات آزمایشگاه را در اختیار داشتند.
این دانشگاه VDI را با استفاده از GPU های مجازی NVIDIA تحویل داد تا در هرکجا امکان دسترسی داشته باشند.
در هر زمان دسترسی به برنامه‌های سه‌بعدی گرافیکی باتجربه تقریباً به‌اندازه ۱۰،۰۰۰ دلار ایستگاه کاری».
دانش‌آموزانی که به مدت ۱۱-۲۰ ساعت در یک آزمایشگاه انجام می‌دهند.
هم‌اکنون می‌توانند همان کار را روی iPad های خود انجام دهند و شبیه‌سازی‌های آن‌ها را از هر نقطه بررسی کنند.دیگر لازم نیست جلسات جداگانه آزمایشگاه قبل از رزرو انجام شود.
آزمایشگاه‌ها ممکن است درحالی‌که سخنرانی اتفاق می‌افتد، در زمان واقعی با وسایل خود دانش آموزان، باعث افزایش اقتباس می‌شوند.
فناوری اطلاعات همچنین از پیشرفت ۲۰ تا ۳۰ درصدی عملکرد نسبت به آخرین تکرار نرم‌افزار GPU مجازی NVIDIA به‌تنهایی و بدون هیچ‌گونه تغییر سخت‌افزاری سود برده است.
VDIبا GPU های مجازی NVIDIA دانش آموزان را قادر می‌سازد از دستگاه‌های شخصی خود و با عملکردی استثنایی، به نرم‌افزارهای مهندسی و ریاضیاتی با شدت گرافیک دسترسی پیدا کنند.
پس‌انداز قابل‌توجهی از صرفه‌جویی در مصرف منابع و ساده‌سازی مدیریت مشاهده شد.در طول‌ترم تابستان وقتی ماشین‌های زیادی برای آموزش عمومی لازم نیست.
IT دستگاه‌های مجازی بزرگی با CPU های حافظه بسیار بیشتر ایجاد می‌کند.
و آن‌ها را برای حمایت از فعالیت‌های تحقیقاتی خود به دانشجویان فارغ‌التحصیل اختصاص می‌دهد.
فناوری اطلاعات بسیار چابک‌تر است.
در صورت نیاز به نرم‌افزار نصب‌شده، آن‌ها می‌توانند ابزار مناسب را در زمان مناسب تحویل دهند.
بدون اینکه نیازی به یک فرآیند مدیریت تغییر باشد که نیاز به اخطار دوماهه یا دو هفته قبل دارد.

کاربران اصلی دورکاری در آموزش

کاربران مدیریت دانشگاه و کارمنداندانشکده عمومی دانشکده
و محققان
دانشجویان معماری، مهندسی و طراحی
موارد استفادهبرای اهداف عمومی VDI که ویندوز ۱۰ را اجرا می‌کند، به اطلاعات دانش آموزان و اجرای نرم‌افزار بهره‌وری دسترسی داردبرای اهداف عمومی VDI که دارای Windows 10 و برنامه‌های بهره‌وری مدرن، پخش ویدئو و چندرسانه‌ای و استفاده از سیستم‌عامل‌های یادگیری تعاملی استبرای دسترسی به نرم‌افزار پویانمایی CAD یا ۳D به‌طور سنتی در آزمایشگاه‌های دانشگاه، مانند اتوکد، SOLIDWORKS و MATLAB در هر نقطه، در هر دستگاه ارائه‌شده است.
برای آزمایشگاه‌های مجازی برای تقویت یادگیری در کلاس
توصیهGRID vPC(شامل مجوز آموزش Quadro vDWS برای آموزش) در Tesla M10، T4 و P6 برای تیغه‌ها (پشتیبانی از دو نمایشگر ۴K یا ۴ HD)GRID vPC در Tesla M10، T4 و P6 (پشتیبانی از دو نمایشگر ۴K یا ۴ HD)، GRID vApps در Tesla T4، M60 و P6 برای تیغه‌ها (NVIDIA GRID vPC / vApps در Quadro vDWS برای مجوز آموزش شامل شده است)Quadro vDWS برای آموزش در NVIDIA® T4 یا P40، V100 برای رده‌بالا، RTX 8000 برای ارائه و طراحی و P6 برای تیغه‌ها (پشتیبانی از چهار نمایشگر ۴K)

 

NVIDIA VIRTUAL GPU

NVIDIA VIRTUAL GPU چگونه کار می‌کند؟

در یک محیط مجازی‌سازی شده توسط GPU مجازی NVIDIA، نرم‌افزار GPU مجازی NVIDIA در لایه مجازی‌سازی به همراه مشاور نظارت نصب‌شده است.
نرم‌افزار GPU مجازی NVIDIA GPU های مجازی ایجاد می‌کند که به هر ماشین مجازی (VM) امکان می‌دهد. GPU فیزیکی نصب‌شده روی سرور را به اشتراک بگذارد.
نرم‌افزار مجازی‌سازی NVIDIA شامل یک درایور گرافیکی برای هر VM است. quadro vDWS شامل راننده قدرتمند Quadro است.
ازآنجاکه کارهایی که به‌طورمعمول توسط CPU انجام‌شده است به GPU بارگیری می‌شود. کاربر تجربه بسیار بهتری دارد.
تقاضای مهندسی و برنامه‌های کاربردی خلاق و همچنین محاسبه حجم کار سرورهای فشرده ازجمله هوش مصنوعی و علوم داده.
اکنون در یک محیط مجازی و ابری قابل پشتیبانی است.

چه چیزی باعث قدرت NVIDIA GPU VIRTUAL در دورکاری در آموزش شده است؟

 • تجربه کاربری استثنایی
  تجربه کاربر نهایی، با امکان پشتیبانی از دو کار محاسباتی و گرافیکی برای هر vGPU
 • نوآوری مداوم
  ثبت منظم نسخه‌های جدید نرم‌افزار این اطمینان را به شما می‌دهد که در بالای آخرین ویژگی‌ها و پیشرفت‌ها قرار بگیرید.
 • عملکرد فوق‌العاده
  عملکرد مداوم باکیفیت خدمات تضمینی، چه به‌صورت غیرحضوری و چه به‌صورت فیزیکی
 • مدیریت و نظارت بهینه
  مدیریت و نظارت نقطه‌به‌نقطه در زمان واقعی عملکرد GPU ارائه می‌دهد. بنابراین می‌توانید از ابزاری که می‌شناسید و دوست دارید استفاده کنید.
 • پشتیبانی عالی اکوسیستم
  گسترده‌ترین نمونه کارها از گواهینامه‌های برنامه‌های حرفه‌ای با درایورهای Quadro است.
 • پشتیبانی از حداکثر کاربر
  بهترین راهکار برای تعداد کاربر بالا در صنعت باپشتیبانی از حداکثر ۳۲ دسک تاپ مجازی از نظر فیزیکی GPU

دانلود pdf دورکاری در آموزش (انگلیسی)

دانلود pdf دورکاری در آموزش (فارسی)

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *