خرید خط تلفن ویپ لازم است!

خرید-خط-تلفن-ویپ

تلفن جزو لایکنف هر نوع مجموعه ای محسوب می شود. در همین راستا پیشنهاد خرید خط تلفن ویپ را در حالی به شما توصیه می کنیم
که برای همیشه، خداحافظی با دستگاه های سانترال و سلام به تلفن های VIOP را برای شما به ارمغان می آورد.

دستگاه-سانترال

خطوط زیاد تلفن در مقابل پیش شماره 91

چند بار در روز با مردم از طریق تلفن ارتباط برقرار می‌کنید؟ حالا تصور کنید مجموعه‌های بزرگ که دارای شعبه‌های زیادی هستند. برای برقراری ارتباط با یکدیگر به چند خط تلفن نیاز دارند.
این در حالی است که آن‌ها در صورت آگاهی از خرید خط تلفن وی با تمامی مشکلات خود خداحافظی خواهند کرد. به‌عنوان‌مثال: یکی از مشکلات عمده‌ای که در اکثر شرکت‌ها وجود دارد، وجود خط تلفن‌های زیاد است.

آن‌ها با مشتریان خود در حالی ارتباط برقرار می‌کنند که طی هر بار تماس تلفنی یک شماره تلفن روی خط تلفن مشتری نمایش داده می‌شود.
مشتری نیز، برای برقراری تماس مجدد با شرکت، مجموعه یا ارگان موردنظراحتمال اینکه برای پیدا کردن شماره دچار سردرگمی شود بسیار زیاد است.

هم‌چنین مواجه با تعداد بسیار زیاد خط تلفن، احتمال اشغال بودن آن‌ها را چند برابر می‌کند. در همین راستا، شما خرید خط تلفن ویپ برای هر مجموعه‌ای تنها یک خط تلفن با پیش‌شماره 91 دارید که هرگز اشغال نمی‌شود.
این در حالتی است که شما دارای شرکتی در اصفهان هستید، اما داری یک خط تلفنی با پیش‌شماره گفته‌شده در تهران هستید.

خداحافظی-با-دستگاه‌های-سانترال

خداحافظی با دستگاه‌های سانترال

سانترال با یک تکنولوژي قدیمی و گران‌تر از ویپ در حالی که ارگان‌ها را موظف به تهیه فرد به ‌فرد تلفن‌های رومیزی برای هر کارمند می‌کند. که همواره تماس‌های داخلی آن‌ها مشمول هزینه‌های زیاد است. دارای مدیریتی پایین و عدم کنترل و شنود روی تلفن‌های کارمندان است. در این میان امکان نظارت لحظه‌به‌لحظه در حین تماس‌های تلفنی را نیز از مدیریت می‌گیرد. و با هر بار تغییر در دستگاه‌های سانترال شرکت‌ها را به‌اکراه به پروسه‌های طولانی‌مدت و وقت‌گیر وارد می‌کند.
کاربران دستگاه سانترال به علت اینکه سامانه ویپ در بستر اینترنت کار می‌کند به‌راحتی به آن‌ها اعتماد نمی‌کنند. اما این تصور غلط از ذهن آن‌ها ناشی می‌شود؛ زیرا در هر حالتی خرید خط تلفن ویپ و عملکرد این سامانه‌ها به‌گونه‌ای است. که شما را برای خداحافظی از دستگاه‌های سانترال سوق می‌دهد.

انقلاب VoIP در مقابل دستگاه سانترال

VoIP در مقابل دستگاه سانترال در حالی انقلاب به پا کرده که امکان ضبط و مبادله اطلاعات مهم تجاری را یک بستر امن اینترنتی فراهم می‌کند. این سامانه دیجیتالی و نرم‌افزاری و بی‌نیاز از سیم‌کشی در بستر اینترنت داخلی سوار است و هرگز با قطعی اینترنت از کار نمی‌افتد. تنها در صورت قطعی برق ازکارافتاده که البته با استفاده از خرید باتری برقی یا UPS از این مشکل نیز عبور می‌کند. هر کارمند نیاز به دستگاه تلفن جداگانه ندارد، زیرا این سامانه با هر نوع دیوایسی مانند تلفن همراه، رایانه و لپ‌تاپ به یک دستگاه تلفن استاندارد تبدیل می‌شود.

حال فرقی نمی‌کند دارای یک مجموعه بزرگ همانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرید مواد غذایی یا پوشاک و لوازم‌آرایشی بهداشتی باشید. یا این که که مستغلات کوچکی از یک املاک را به عهده داشته باشید. درنهایت به سمت خرید خط تلفن ویپ کوچ خواهید کرد. تنها روی تهیه هدست برای کارمندان خود اکتفا کنید. هم‌چنین به تعویق انداختن کابل‌های اضافی در حین کارتان را فراموش کنید.
کابل شبکه متصل شده به کامپیوتر را کنده و به تلفن وصل کنید. درنهایت با خرید یک کابل شبکه کوتاه و اتصال آن به VoIP دغدغه دو درگاهی بودن این سامانه را فراموش کنید.احتیاط-در-مقابل-فروشنده‌ها

احتیاط در مقابل فروشنده‌ها

فروشنده‌های سامانه نرم‌افزاری VoIP با تبلیغات زیاد برای خرید اصرارمی ورزنند. احتمال اینکه آن‌ها در ابتدا هزینه کم‌تری از شما دریافت کنند زیاد است. اما در ادامه مجبورید برای خرید ماژول‌های اضافه (خرید دفترچه تلفن، ماژول اتصال به CRM، هزینه‌های ده کاربره به دو کابره) هزینه‌های مجدد پرداخت کنید. اما درواقع سامانه ویپ رهابل با تمامی امکانات همچون 50 کاربره بودن، قابلیت آبدیت مادام‌العمر روی تمام سامانه‌های. خط تلفن خود به مشتریان در هرجایی از ایران خط تلفن ثابت ارائه می‌دهد.در صورت خرید تلفن ویپ ابری دیگر نیاز به خرید سخت‌افزار ندارید.

تلفن VoIP

آن‌ها تنها با یک خط اینترنت و پرداخت مبلغ ماهیانه‌ای به‌راحتی می‌توانید از این سامانه استفاده کنید. کارمندان شما در طول سفرهای کاری، انجام فعالیت‌های خود خارج از مجموعه دورکاری داخل منزل به‌نحوی‌که گویا در دفتر کار خود مشغول به کار هستند. از این سامانه استفاده می‌کنند.

خرید خط تلفن ویپ

هم‌اکنون برای خرید خط تلفن ویپ و نصب و راه‌اندازی آن نیازمند یک تیم مهندسی و تخصصی هستید. که از مهارت و تجربه لازم در این زمینه برخوردار باشند. با مراجعه به صفحه تماس با ما فروشندگان مجرب شرکت دانش‌بنیان رها همین حالا منتظر شما هستند. تماس بگیرید

دانلود PDF خرید خط تلفن ویپ

اگر باور داشته باشي که مي تواني،حتما مي تواني. ناپلئون هيل

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *