Any Desk چیست

AnyDesk چیست

آیا می‌دانید Any Desk چیست و چگونه کار می‌کند؟ به کمک این برنامه به‌راحتی به دسکتاپ های خود از راه دور در هر زمان و مکانی به‌صورت کاملا رایگان دسترسی پیدا می‌کنید. با مطالعه مقاله با این دسترسی رایگان به خوبی آشنا می شوید.

دسترسی رایگان به رایانه از راه دور را با AnyDesk کشف کنید

در عصر حاضر که تکنولوژي بازندگی روزمره مردم عجین شده است. عجیب نیست آن‌ها با دغدغه‌های مشترکی سروکار داشته باشند. به عنوان مثال: اینکه در یک شرایط خاص و بافاصله‌های جغرافیایی زیاد، نیازمند دسکتاپ خود باشند.
این در حالی است که در سفر یا یک مأموریت کاری به سر می‌برند. یا این که دوست، یا یک همکار قدیمی‌شان همین حالا به دسکتاپ نیاز داشته باشد.
در این صورت شاید ذهنشان به‌درستی هدایت نشود. به همین خاطر شمارا با یک سوال سرگرم‌تر می‌کنیم! آیا می‌دانید Any Desk چیست با شناخت Any Desk توانایی دسترسی صفحه نمایش خود را، در هر جایی دارید.
دسترسی از راه دور به دسکتاپ، برای کارکنانی که در دفاتر شعبه کار می‌کنند، یا در مأموریت‌های کاری مشغول دورکاری هستند، بسیار کمک‌کننده است.

برنامه-Any-Desk

AnyDesk چیست؟

Any Desk‌ در سال 2014 تأسیس شد. این نرم‌افزار امکان دسترسی از راه دور را برای بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان را فراهم می‌کند که هرماه 5 میلیون کاربر دیگر به آن، اضافه می‌شود.
نصب برنامه Any Desk بسیار ساده و استفاده از آن رایگان است. برنامه Any Desk نیز، همانند هر برنامه‌ی دیگری مجوزهای مربوط به خودش را دارد. اما ممکن است دیگران برای استفاده‌هایی که مربوط به تجارت نیستند، به دسترسی از راه دور رایانه نیاز داشته باشند. خوشبختانه کاربران با شناخت برنامه Any Desk چیست طیف وسیعی از ویژگی‌ها را برای استفاده شخصی خود به‌راحتی به کارمی بندند. هم‌اکنون چندی از مزیت‌های آن‌ها را باهم بررسی می‌کنیم.

کمک فنی دوستان و خانواده

سبب کمک فنی دوستان و خانواده می‌شود

پشتیبانی از راه دور احتمالا محبوب‌ترین مورد، برای هر نرم‌افزار دسکتاپ از راه دور محسوب می‌شود. با این حال، فقط شرکت ها نیستند که می‌توانند از امکان دسترسی به رایانه از راه دور بهره‌مند شوند.
احتمالا یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستان شما با دستگاه خود مشکل فنی داشته و از شما کمک خواسته و نداند Any Desk چیست حتما غافل گیر خواهد شد.

با تشکر از دیجیتالی سازی مداوم و انتشار دستگاه های جدید تلفن همراه و برنامه دسکتاپ از راه دور Any Desk اکنون افراد به طور فزاینده‌ای از تنظیمات رایانه ای پیچیده در خانه برخوردار هستند.
تنها شرکتهای بزرگ با اتاقهای سرور غول پیکر ملزم به استفاده از سخت افزار با کارایی بالا نیستند.

با این کار، افراد حرفه ای فنی نیز می توانند مانند متخصصان آموزش دیده فناوری اطلاعات به دوستان و خانواده خود کمک کنند.
بدون ناآگاهی از برنامه Any Desk بیشتر اوقات جلسات دوستانه پشتیبانی از راه دور صرف تلاش برای گفتگو با عزیزانشان از طریق فرایندهای پیچیده نصب و روشهای پیچیده حل مسئله می‌شود.

استفاده از AnyDesk برای ارائه پشتیبانی

با استفاده از AnyDesk برای ارائه پشتیبانی از راه دور، می‌توانید با دسترسی به رایانه آن ها و پیاده سازی راه حل ها بدون صرف توضیح جزئیات برای همه چیز، در وقت خود صرفه جویی کنید.
هم چنین خانواده و دوستان شما با شناخت و آگاهی از Any Desk چیست. از راه دور برنامه را به صورت رایگان بارگیری کرده و پشتیبانی را دریافت می کنند.

حجم فایل بارگیری تنها 3 مگابایت است و برای اجرا نیازی به نصب ندارد. همچنین با انواع پلتفرم ها سازگاری دارد. برخی از مجوزها به شما کمک می کند تا از دوستانتان به طور موثرتری حمایت کنید.
گویا با آنها در یک اتاق به سر می‌برید. قابلیت Chat و Whiteboard موجود در برنامه. امکان برقراری ارتباط و سریع ترین راه برای ارائه پشتیبانی از راه دور به صورت رایگان را فراهم می‌کند.

 

خدمات استثنایی به مشتری و راه حل های سریع

سبب خدمات استثنایی به مشتری و راه حل های سریع می شود

برای شرکت های بزرگ و شرکت های نوپا، نرم افزار قدرتمند کمک از راه دور به شما این امکان را می‌دهد. از هر مکان خدمات استثنایی به مشتری و راه حل های سریع را به آن ها را ارائه دهد. به ویژه برای فروشندگان نرم افزار یا توسعه دهندگان با شناخت Any Desk چیست پشتیبانی و نظارت از راه دور را برای خود تضمین می‌کنند. به راحتی مسائل پیچیده مشتری و مشتری را از دفتر مرکزی خود حل می‌کنند. اتصال مشتری برای پشتیبانی از تیم ها در سراسر جهان سریع و ساده است. اطمینان حاصل کنید که همیشه می توانید به افراد با دانش و تخصص صحیح دسترسی داشته باشید.

انی دسک

شروع کار با برنامه Any Desk

برای شروع برنامه Any Desk را باز کنید. شماره‌ی موجود در سمت چپ شما شناسه شخصی هر کاربر محسوب می‌شود. این شماره برای دسترسی به رایانه شما استفاده می‌شود. بنابراین به خوبی آن را در ذهن بسپارید. این شماره برای دسترسی به دستگاه شما استفاده شده و شما این عدد را برای شخصی که می خواهید به آن متصل شوید نیاز دارید. همچنین امکان تنظیم نام مستعار نیز وجود دارد.

شناسه دستگاه یا نام مستعار دستگاهی که می خواهید به آن متصل شوید. را در نوار جستجو در سمت راست تایپ کرده و منتظر اتصال دستگاه از راه دور، بمانید. حال تصور کنید در دفتر کار خود حضور دارید و Any Desk چیست را تا حدودی می‌شناسید.
می‌خواهید به لیست پخش رایانه شخصی خود در منزل گوش دهید. به کمک برنامه از راه دور و با توجه به موارد زیر، به لیست آهنگ های مورد علاقه خود در لیست پخش دسترسی پیدا می‌کنید.

  • DISCOVERED: در اینجا دستگاه هایی که AnyDesk نصب کرده‌اند و جزئی از شبکه شما هستند، نشان داه می‌شود.
  • FAVORITES: دستگاههای پرمخاطبتان را در اینجا لیست می‌کنید.
  • RECENT SESSIONS:دستگاه هایی که اخیراً به آنها متصل شده اید در اینجا لیست می‌شوند.

با شناخت برنامه Any Desk چیست و مزیت های آن، فارغ از زمان و مکان به صفحه نمایش های خود دسترسی پیدا می‌کنید.

دانلود Any Desk چیست؟

یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید. برایان تریسی

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *