گواهینامه های شرکت رهاکو

شرکت رهاکو از سال ۱۳۷۵ در زمینه‌ فناوری اطلاعات و ارتباطات و آموزش شروع به فعالیت نمود. رهاکو با قدمت بالا و برخورداری از دانش فنی و نیروهای متخصص خود همواره در صدد بوده است به عنوان مرجع تخصصی مجازی سازی ایران سطح تعالی و توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور را ارتقا بخشد و خود را در سطح توسعه دهندگان مطرح جهان با بالاترین کیفیت و استانداردهای ملی و جهانی تطبیق دهد. دریافت گواهی‌نامه‌های مربوطه مدرکی بر این مدعاست.

این مجموعه در طول چندین دهه فعالیت خود در زمینه مجازی سازی، امنیت اطلاعات، پشتیبانی، مانیتورینگ، سامانه دورکاری و تلفن سازمانی هدف خود را بر مبنای کیفیت محصول و رضایت و اعتماد مشتریان بنا نهاده است. رهاکو نماینده فروش برندهای معتبر بین المللی بوده و در راستای اعتلای صنعت فناوری اطلاعات کشور با بهره مندی از نیروهای متخصص کار آزموده و امکانات منحصر به فرد آمادگی ارائه خدمات مشاوره، نظارت، آموزش، تامین، اجرا، رفع عیب، استاندارد سازی و نگهداری را دارد.

امروزه با رواج استفاده مردم از خدمات و فروشگاه‌های اینترنتی و ازدیاد سایت‌های فروش اینترنتی، نیاز مبرمی به نهادهای ناظری برای این فروشگاه‌ها می‌باشد. یکی از عوامل مهم توسعه و پایداری تجارت الکترونیک ایجاد اطمینان و اعتماد در میان کاربران خدمات و فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشد.

در ایران نهادهای ناظری وجود دارند که با بررسی کیفیت خدمات و انجام تعهدات شرکت ها در قبال مردم و مشتریان گواهینامه هایی را به آنان اعطا می‌کنند. شرکت هایی که به‌ تمامی تعهدات خود در مقابل کاربران و مشتریان خود عمل می‌کنند و تمامی حقوق آنان را به رسمیت می‌شناسند،
دارای این گواهینامه ها و مجوز ها می‌باشند که در این صورت کاربر بتواند با خیال راحت از گرفتن خدمات و کالای مطلوب و مورد انتظار از آن‌ها استفاده کند. در این بخش شما می‌توانید کلیه گواهی‌نامه‌ها از جمله گواهی‌نامه عضویت در اتاق بازرگانی و سایر مدارک، استانداردهای بین المللی شرکت رهاکو را بررسی نمایید.

گواهینامه سمتا شرکت رهاکو
مجوز نظام صنفی جدید
مجوز نظام صنفی شرکت رهاکو
گواهی نامه دانش بنیان شرکت رهاکو
گواهینامه دانش بنیان رهاکو
پروانه کسب شرکت رهاکو
پروانه کسب شرکت رهاکو
کارت بازرگانی شرکت رهاکو
کارت بازرگانی شرکت رهاکو
پروانه کسب در رسته تولید و فروش شرکت رهاکو
پروانه کسب تولید و فروش رهاکو
گواهی نامه نمایندکی HYSTOU رهاکو
گواهینامه نمایندگی انحصاری HYSTOU شرکت رهاکو
گواهینامه نمایندگی انحصاری vCloud شرکت رهاکو
گواهی نامه نمایندگی IBIK رهاکو
گواهینامه نمایندگی انحصاری IBIK روسیه شرکت رهاکو
گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیک
گواهی نامه نمایندگی اسیاتک رها
گواهینامه نمایندگی اسیاتک رهاکو
گواهینامه ارزش افزوده رهاکو
دانلود PDF گواهینامه های شرکت رهاکو