خدمات شرکت رهاکو

شرکت مهندسی رهاکو در زمینه‌ی فناوری اطلاعات آمادگی ارائه خدمات مشاوره، نظارت، آموزش، تامین، اجرا، رفع عیب، استاندارد سازی و نگهداری را دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۲۱۵۴۵۲۱

امنیت اطلاعات

اطلاعات، قدرت است.
برای حفظ و نگهداری از قدرت مجموعه خود چه کرده‌اید؟ برای حفظ امنیت اطلاعات و منابع سازمان باید از امن‌ترین خدمات و سیستم‌ها بهره‌مند شوید. سیستم‌های کامپیوتری و سرورها علاوه بر ایجاد امنیت برای اطلاعات شما، باید راهبردی بوده و بتوانند جواب‌های ساده و عملی به مشکلات شما بدهند. پکیج‌های امنیتی و راهبردی که رهاکو معرفی می‌کند، تنها یک دموی ساده از یک سیستم نیست، بلکه براساس نیازهای شما کاملا سفارشی‌سازی شده و مناسب کار شما خواهد بود.

پشتیبانی

پشتیبان شما کیست؟
هنگام بروز مشکل چه می‌کنید؟ چه اتفاقی می‌افتد اگر نتوانید به سرعت مشکل خود را حل کنید؟ با پشتیبانی رهاکو، رها باشید. تمام مسائل IT خود را بدون نگرانی به رهاکو بسپارید و به کسب‌وکار خود برسید. رهاکو برای هرنوع نیازی در هر اندازه‌ای و بودجه‌ای پنل پشتیبانی مناسب برای خدمات ارائه می‌کند. برای مشتریانی که نیاز به پشتیبانی ندارند و صرفا برای مشکل پیش‌آمده نیاز به همکاری دارند، برای آن‌ها پنل‌های رفع مشکل متنوعی با در نظرگرفتن سطح تخصص هر مشکل آن‌ را ارائه می‌دهیم.

مجازی سازی

مجازی‌ سازی یک انتخاب اجتناب‌ ناپذیر
مجازی‌سازی سرور، میزکار، برنامه‌ها، شبکه و فضای ذخیره‌سازی. مجازی‌ سازی در هریک از سطوح گفته شده، کاهش هرینه و مصرف انرژی و افزایش راندمان و پایداری را به همراه دارد.
مجازی‌سازی برای شما مزایای بسیاری دارد که مهم‌ترین آن تامین امنیت اطلاعات به بهترین شکل است.

تلفن سازمانی

ارتباط سریع، افزایش راندمان کاری
چگونه با همکاران و مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کنید؟ VoIP یک نوع ارتباط تلفنی می‌باشد که صدایی با کیفیت دیجیتال در مقایسه با آنالوگ دارد. سیستم انتقال صدا در تلفن معمولی به صورت آنالوگ انجام می‌پذیرد. اما در voip این انتقال صدا تبدیل به یک سیستم دیجیتال می‌شود و بر روی بستر شبکه انتقال می‌یابد. با voip می‌توانید تمام قابلیت‌ها را یک‌جا داشته باشید و از طریق یک سیستم مدیریت یکپارچه درهر زمان به راحتی طبق نیاز خود آن را تنظیم کنید.

مانیتورینگ

همیشه یک ناظر دقیق نیاز است تا مشکلات قبل از جدی شدن حل شود.
اگر نظارت نباشد چه اتفاقی می‌افتد؟
مانیتورینگ یک فرایند نظارتی بر سیستم‌‌ها است. برای سخت‌افزار و نرم‌افزارهایی که باید همواره عملکرد صحیح داشته باشند و پایداری آن‌ها مهم است، مانیتورینگ یک انتخاب اجتناب ناپذیر است. این نظارت باید بر تمام ارکان شبکه باشد تا بتوان آن را یک نظارت دقیق دانست و طبق گزارشات آن تصمیم‌گیری کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این خدمات شرکت رهاکو با ما تماس حاصل فرمایید.

سامانه دورکاری

دور یعنی آینده و دورکاری، آینده کارکردن است.
با پیشرفت زیرساخت‌های IT هرکارفرمایی ترجیح می‌دهد که از نیروی کاری بهتر، با هزینه کم‌تر و در فضای فیزیکی کمتر بیشترین بهره را ببرد. در این معادله ارزشمند حضور فیزیکی نیرو انسانی در سازمان ضرورتی ندارد. نتیجه حذف این محدودیت، رضایت بیشتر برای پرسنل و کارفرما، هزینه کم‌تر برای سازمان و سرعت و کیفیت بالاتر در انجام وظایف سازمانی و بسیاری موارد دیگر خواهد بود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)