همکاری با ما

گروه مهندسی دانش بنیان رها با استخدام افرادی پرتلاش، متعهد، متخصص و با استعداد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات گام‌های ارزشمندی به سمت موفقیت و پیشرفت طی کرده است و همه‌ی موفقیت‌ها و دستاوردهای خود را نتیجه زحمات همکارانی کاربلد و دلسوز و همراه می‌داند که برای دستیابی به اهداف و سربلندی نام مجموعه مهندسی رها صادقانه تلاش کردند و بر این باور بودند که منافع شرکت با منافع تمام اعضا گره خورده و درخشش مجموعه بر بلندای قله‌های موفقیت افتخار تک تک اعضای این خانواده است.
ما در مجموعه مهندسی رها بر این باوریم که خلق، نوآوری، افزایش رقابت و انگیزش کارکنان در سازمان تاثیر به سزایی دارد و همواره در تلاشیم با حمایت و پشتیبانی از افراد بستر مناسبی برای رشد و شکوفایی استعدادها و توانایی‌ها فراهم کنیم. این حمایت با ایجاد محیطی آموزش محور تا رسیدن به نقاط هدف ادامه پیدا خواهد کرد. بدون تردید کار کردن در محیطی پویا، که شکوفایی و بالندگی را برای شما به همراه داشته باشد، می‌تواند رویای هر کارمندی در سمت شغلی مورد علاقه‌اش باشد. شرکت رها از کلیه افرادی که خود را متعهد به همکاری صادقانه و مشفقانه در جهت رشد هر چه بیشتر مجموعه می دانند درخواست همکاری دارد.

زمینه‌های استخدام در مجموعه ما کدام است؟

ما در مجموعه شرکت‌های دانش بنیان رها (مرجع مجازی سازی ایران) علاوه بر استخدام در حوزه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، منابع انسانی، حسابداری، فروش، تولید محتوی، گرافیک و ارتباط با مشتری در سطوح تخصصی گوناگون، تمایل به همکاری در زمینه تامین سخت افزار و نرم افزار، اخذ نمایندگی و همچنین عضویت در شبکه فروش را داریم.

استخدام در شرکت رها شامل چه موقعیت‌های شغلی می‌شود؟

حیات سازمان‌ها درگرو برقراری ارتباط موثر با مشتری است. هر فروشنده‌ای در هر کسب‌وکاری از اهمیت تأثیرگذاری مثبت در اولین ارتباط با مشتری آگاهی دارد. فروشنده‌ها بر این امر واقف‌اند که موفقیت فروش آن‌ها بستگی زیادی به برخورد اولشان با مشتری دارد. درواقع هرکسی کار کردن باکسی که مورد اعتماد و خوش‌برخورد باشد را می‌پسندد و تأثیراتی که کارشناس پشتیبانی بر روی مشتری می‌گذارد، زمینه‌ساز اعتماد و پسند مشتری است. ارتباط با مشتری نیز با توجه به اهمیت آن یکی از زمینه‌های استخدام مجموعه رها است.

تولید محتوا هنری بسیار ظریف و تخصصی بسیار بزرگ است که در عرصه طراحی وب‌سایت بیشترین اهمیت را دارا است و درواقع ستون محکم و استوار یک وب‌سایت محسوب می‌شود.انتخاب یک موضوع مناسب، نحوه ارائه محتوا، استفاده از جذابیت‌های بصری و گرافیگی، بررسی نیازها و بازخوردها و افزایش مطالعات درزمینهٔ کاری از نکاتی است که یک تولیدگر محتوای حرفه‌ای سعی در رعایت آن دارد. تولید محتوی متنی و همین‌طور تولید محتوی سمعی و بصری زمینه‌های استخدام مجموعه رها است.

رسانه‌های جمعی مانند روزنامه و تلویزیون پرمخاطب‌ترین رسانه‌های تاکنون بودند، اما با پیشرفت تکنولوژی ارائه اطلاعات از طریق وب سایت‌ها و شبکه‌های مجازی مخاطب بیشتری را به خود اختصاص داده است. یک رسانه خوب رسانه‌ای است که هم نیاز مخاطب را پاسخ‌گو باشد و هم انتظارات موردنظر را به‌خوبی بازتاب دهد. واحد رسانه در مجموعه رها با استخدام در حوزه‌های برنامه‌نویسی، پردازش، تبلیغات، تولید محتوی سمعی و بصری، تولید محتوی متنی و سرپرستی واحد رسانه می‌کوشد در حفظ کیفیت رسانه‌های مجموعه قدم بردارد.

طراحی گرافیک به‌عنوان شیوه‌ای برای حل مشکلات ارتباطی و اطلاع‌رسانی مطرح شد و به همین ترتیب در رسانه‌های همگانی نیز به‌عنوان مُد مطرح شد. چیزی که باسلیقه‌ی به‌روز بودن و حتی پیشرفت مرتبط بود، اما تغییر در سبک آن حاصل پیشرفت‌های فناوری در حوزه رسانه بود. ازآنجایی‌که تنها هنر بصری نبود و کلام نیز در آن نقش مؤثری داشت می‌توانست موردتوجه کارشناسان و صاحب‌نظرانی که نسبت به اهمیت اجتماعی ارتباطات آگاه شده بودند، قرار بگیرد.

حسابداری به‌عنوان یکی از مشاغل پرکاربرد در هر سازمانی مورداستفاده قرار می‌گیرد. در دنیای امروز شکل تازه‌ای از ارتباطات اقتصادی به وجود آمده است و افراد و شرکت‌ها و مؤسسات با یکدیگر در ارتباط می‌باشند و تراکنش‌های مالی آن‌ها بر یکدیگر تأثیر دارد و روزبه‌روز این فعالیت‌ها پیچیده‌تر و گسترده‌تر می‌شود. این عوامل باعث می‌شود که نقش حسابداری بیشتر مشخص گردد. به‌طورکلی اطلاعات حسابداری بایستی از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد تا در فرآیند تصمیم‌گیری مورداستفاده قرار گیرد.

شاید با ورود تکنولوژی‌های گوناگون به سازمان‌ها و شرکت‌ها، تصور عمده جامعه این بود که استفاده از نیروی انسانی، به قوت و اهمیت قبل نمی‌ماند. با ماشینی شدن کارها بسیاری از مدیران باارزش بودن پرسنل خود را نادیده گرفتند. غافل از آن‌که هنوز هم مهم‌ترین چیز برای هر کسب‌وکاری منابع انسانی یا به عبارت بهتر مدیریت منابع انسانی است. استخدام در حوزه منابع انسانی در مجموعه مهندسی رها شامل واحدهای کارگزینی، کار، ایمنی و بهداشت، آموزش و دبیرخانه هست.

استخدام IT در رها با توجه به دانش‌بنیان بودن آن برای علاقه‌مندان به یادگیری و کار درزمینهٔ فناوری اطلاعات و ارتباطات یک فرصت استثنائی محسوب می‌شود. با توجه به نقش اساسی ارتباطات و فناوری اطلاعات در اقتصاد کشور لازم است تا متخصصانی تربیت شوند که از طریق دانش فنی و آشنایی علمی و عملی با فناوری‌های موجود در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در سطح کارشناسی باشند. در رها امکان شروع کار به‌عنوان کارآموز و طی مسیر پیشرفت تا رسیدن به سمت مدیریت IT فراهم است.

در هر بیزینس، فروش مهم‌ترین مبحث و موضوعی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. تمام پرسنل، امکانات، هزینه‌ها، تبلیغات، زیرساخت‌ها و … برای فروش بیشتر به کار گرفته می‌شود، درواقع می‌توان گفت فروش، دانش و توانایی به نتیجه رساندن کلیه تلاش‌ها و کوشش‌هایی که نیروهای فروش یک مجموعه انجام می‌دهند. درنتیجه اهمیت آن برای هیچ صاحب کسب‌وکاری پوشیده نیست. فعالیت در حوزه فروش و پیشرفت در آن به‌طور حرفه‌ای در مجموعه رها برای علاقه‌مندان به این شاخه امکان‌پذیر است.

امروزه ایجاد کسب‌وکار هوشمندانه نیازمند زمان و هزینه می‌باشد. راه‌اندازی هر کسب‌وکاری به منابع مالی، منابع انسانی یا ایده برای فرصت سودآور نیازمند است. استفاده بهینه یعنی بتوان از این منابع فرصتی سودآور و اثربخش ایجاد کرد. برای ایجاد هر کسب‌وکاری مجموعه‌ها وقت زیادی را صرف بررسی این‌که چه کسب‌وکاری را استارت بزنند صرف می‌کنند و درنهایت اینکه آن را بتوانند انجام دهند یا خیر و با چه کیفیتی بتوانند انجام دهند مسئله‌ای گنگ و دشوار است.

رها از سال ۱۳۹۰ اقدام به طراحی و تولید بردهای الکترونیک مورداستفاده در زیروکلاینت‌ها کرده است، در این راستا ضمن بررسی و R&D بر روی بردهای SOC آماده در بازار منجر به طراحی بورد زیروکلاینت‌های برند NOPC در ایران شد و توسط یک شرکت استرالیایی به نام بلو بلاد ممیزی شد و درنهایت توسط شرکت راک چیپ در چین تولید شد، اما ظرفیت همکاری با یک مجموعه ایرانی در جهت تولید این‌گونه سخت‌افزارها در ایران وجود دارد.