در حال حاضر با توجه به کیفیت بالای ارائه محصولات تین کلاینت، زیروکلاینت و سرور و خدمات توسط مجموعه شرکت های مهندسی دانش بنیان رها اخذ نمایندگی در مجموعه‌ای صورت می‌گیرد که علاقه مند پیشرفت در زمینه کاری مجموعه را داشته باشند و توانمندی در اجرای قوانین نمایندگی را داشته باشند .

فروشگاه

آیا شما میخواهید کسب و کاری جدید راه اندازی کنید؟

بهترین راه حل برای کسانی که نیاز دارند تا کسب و کار جدیدی را راه اندازی کنند(یا به مجموعه خود اضافه کنند) این است که با جستجو به مجموعه هایی که در این زمینه موفق بودند دست بیابند. تا از طریق انتقال دانش و تجربه آن مجموعه با حداقل منابع مالی و منابع انسانی و منبع ایده برای فرصتی سودآور بتوانند مجموعه و کسب و کاری را برای خودشان راه اندازی کنند.

چالش های ایجاد کسب و کار

در حال حاضر ایجاد کسب و کار هوشمندانه نیازمند زمان و هزینه بسیار زیاد می باشد . راه اندازی هر کسب و کاری به منابع مالی، منابع انسانی یا ایده برای فرصت سودآور نیازمند است. در واقع برای ایجاد هر کسب و کار به این سه منبع نیاز داریم. و وجود این سه منبع کنار هم کاری زمان بر و هزینه بر است. کسب و کاری هوشمندانه به نظر می رسد که با حداقل این سه منبع بتوان از آن استفاده بهینه کرد.

استفاده بهینه یعنی بتوان از این منابع فرصتی سودآور و اثربخش ایجاد کرد. برای ایجاد هر کسب و کاری مجموعه ها و کارشناسانی وقت زیادی را صرف مطالعه و بررسی این که چه کسب و کاری را استارت بزنند صرف می کنند و در نهایت اینکه آن را بتوانند انجام دهند یا خیر و با چه کیفیتی بتوانند انجام دهند مسئله گنگ و پر ابهام است.

برای ایجاد کسب و کار جدید چه کاری انجام دهید ؟

شما نیز اگر در ابتدای راه هستید و می خواهید کسب و کاری جدید راه اندازی کنید بهتر است با اخذ نمایندگی از مجموعه معتبر این کار را انجام دهید. تا به پشتوانه فنی و تخصصی و دانش آن مجموعه سرعت پیشرفت خودتان را در مسیری که در نظر دارید افزایش دهید.

مجموعه ای که از پشتوانه فنی تجاری و حقوقی خوبی برخوردار باشد و بتواند با ساز و کاری مناسب این منابع را در اختیارتان قرار دهد باعث پیشرفت چشمگیر شما خواهد شد. باید به دنبال دریافت نمایندگی از مجموعه ها و یا برند هایی باشید که در حرفه خود از جایگاه مطلوبی برخوردار باشند و کیفیت خدمات و رضایتمندی مشتری در اولویت کارشان باشد.

و در واقع جلب رضایت مشتری را ترجیح بدهند به منافع شخصی خودشان. مجموعه ای که شما برای نمایندگی انتخاب میکنید باید دارای تیم متخصص فنی و پشتیبانی و حتی تبلیغاتی مناسبی باشد تا بتواند با ارائه جدیدترین راهکارها و مشاوره ها در زمینه بازاریابی و تبلیغات به موفقیت بیشتر شما کمک کند.

به این موضوع توجه کنید که وقتی شما نمایندگی از یک برند معتبر را دارید یعنی پشتوانه اعتباری و سازمانی آنها را به دست آوردید و یک هویت عالی دارید و آسوده خاطر خواهید بود که هزینه و زمان خود را به جا و به موقع صرف کرده اید و توجه کنید که همیشه لازم نیست برای دستیابی به یک موفقیت مسیری را که بقیه طی کردن شما نیز طی کنید. به سادگی می‌توانید با اخذ نمایندگی از یک مجموعه معتبر مسیر را برای خودتان سهل، کوتاه و هموار کنید.

اخذ نمایندگی از رها چگونه است؟

این مواردی که بیان شد پیش زمینه ای است برای جوان هایی که می خواهند برای خودشان کسب و کاری راه اندازی کنند یا مجموعه هایی که سن و سالی از آنها گذشته است و می‌خواهند فیلد جدید کاری را به مجموعه خود اضافه کنند . شما با اخذ نمایندگی از مجموعه شرکت های مهندسی دانش بنیان رها به راحتی می توانید از تجربه دانش و تخصص مجموعه رها استفاده کنید.
در حال حاضر با توجه به کیفیت بالای ارائه محصولات و خدمات توسط مجموعه رهاکو اعطای نمایندگی به مجموعه‌ای صورت می‌گیرد که علاقه مند پیشرفت در زمینه کاری مجموعه را داشته باشند و توانمندی در اجرای قوانین نمایندگی را داشته باشند .
شرکت رها در نظر دارد با توجه به فعالیت های گسترده در سطح کشور نماینده های فعال در مراکز استان ها ایجاد نماید. با توجه به این که دوره های آموزشی برای نمایندگان فروش در نظر گرفته می شود اما لازم است شرکتی که درخواست نمایندگی دارد زمینه کاری مرتبط داشته باشد و شرکت هایی که در حوزه مجازی سازی و خدمات آن و فعالیت می‌کنند امتیاز بالاتری دارند نسبت به آنهایی که در این زمینه تجربه خاصی را ندارند.

دوره‌های آموزشی که گذراندن آن‌ها برای اخذ نمایندگی ضروری است:

گذراندن دوره آموزشی بازاریابی و فنی اجباری می باشد. شرکتی که درخواست اخذ نمایندگی شرکت رها دارد باید کارمند مربوط به واحد بازاریابی و فنی خود را معرفی نماید تا مصاحبه اولیه انجام شده و در صورت تایید برای دریافت جلسات حضوری به دفتر مرکزی مراجعه کنند و در صورتی که بتوانند نمرات لازم را کسب نمایند و آموزش های خود را تکمیل نمایند و تمامی پیش نیاز ها را برآورده سازند گواهینامه نمایندگی برایشان صادر میگردد. نماینده باید شرکت را در جریان تمامی پروژه های خود قرار دهد. چرا که با توجه به اینکه در ابتدای کار تجربه کافی برای مدیریت پروژه های خود را ندارد. از تجربه و دانش فنی و تخصصی و مارکتینگ شرکت در جهت به نتیجه رساندن آن ها بهره‌مند شود

 • برگزاری دوره های آموزشی برای نمایندگان فروش

 • دریافت تخفیف فروش نمایندگی

 • امکان فعالیت در حوزه فروش در صورت داشتن صلاحیت‌های لازم

 • ارائه کاتالوگ محصولات به صورت رایگان

 • درج نام نماینده در وب سایت شرکت

 • معرفی نمایندگان در نمایشگاه ها و مناسبت‌های مربوطه

 • ارجاع مشتریان هر شهر به نمایندگی آن

 • روند جذب و اعطای نمایندگی مجموعه دانش بنیان رها

 • تکمیل فرم ثبت نام آنلاین

 • تماس با متقاضی پس از بررسی و تایید فرم توسط شرکت

 • حضور متقاضی در جلسه حضوری در محل شرکت (در صورت لزوم)

 • (در صورت لزوم) بازدید از امکانات متقاضی

 • امضای قرارداد

 • گذراندن دوره آموزشی بازاریابی و فنی

 • قابل ذکر است کلیه دوره های آموزشی در تهران برگزار می شود.

فرم اخذ نمایندگی

۵/۵ - (۱ امتیاز)