یکی از مهم‌ترین راه‌های ماندن در بازار رقابتی امروز برای کسب‌ و کارها درک رابطه مشتری با محصول یا خدمات ارائه‌ شده است. سازمان‌ها با این چشم انداز تیم خود را به سمت ایجاد وفاداری و ارزش برای مشتریان خود هدایت می‌کنند. در سال ۲۰۱۴، گارتنر پیش‌بینی کرد که تا دو سال آینده، ۸۹ درصد از شرکت‌ها عمدتا برای تجربه مشتری رقابت می‌کنند و ۵۰ درصد از سرمایه‌گذاری‌ها به این سمت و سو هدایت می‌شود.
نیمی از سازمان‌ها در سراسر جهان می‌گویند که تجربه مشتری در حال حاضر برای آن‌ها مهم‌تر همیشه است. انتظارات مشتریان بالاتر رفته و شرکت‌ها باید این را در نظر بگیرند تا بفهمند چگونه محصولات، خدمات و رضایت کلی مشتری خود را بهبود بخشند. اینجاست که صدای مشتری یا همان VoC مطرح می‌شود. صدای مشتری همان بازخورد و نظر مشتریان شماست و به کسب و کارها اجازه می‌دهد مشتری محور شوند و محصولات و خدمات خود را بهبود ببخشند.

چرا صدای مشتری برای ما مهم است؟

گزارش‌ها نشان می‌دهند که افزایش ۵ درصدی در حفظ مشتری می‌تواند سود سازمان‌ها را بین ۲۵ تا ۹۵ درصد افزایش دهد. صدای مشتری به مهم‌ترین ابزار برای بهبود و رشد کسب و کار تبدیل شده است، زیرا نقشه راه روشنی برای موفقیت آن‌ها ارائه می‌دهد. هدف کلی این کار درک بازخورد مشتری و افزایش رضایت کلی آن‌ها از برند یا سازمان است.
صدای مشتری به ما کمک می‌کند تا روی کیفیت محصولات یا خدمات خود کار کنیم و روی توسعه سازمانی خود تمرکز نماییم. تیم‌ پشتیبانی ما در رهاکو بازخوردهای مشتریان را تجزیه و تحلیل می‌کند تا نقاط ضعف و کمبودهای محصول آشکار شود. این سرویس ۲۴ ساعته کار می‌کند تا تمام فیدبک‌ها را بررسی کنیم و به بهترین نتیجه برسیم. صدای مشتری برای ایجاد محصولات و امکانات‌ جدید تجزیه و تحلیل می‌شود تا نیازها را به بهترین شکل ممکن برآورده کند.

شما بگویید، ما اجرا کنیم!

گرفتن بازخورد مستقیم از افرادی که هر روز از محصولات و خدمات ما استفاده می‌کنند، بینش ارزشمندی را به ما ارائه می‌دهد. رضایت مشتری همواره یکی از مهم‌ترین ارکان فعالیت رهاکو بوده است و ما در تلاش هستیم تا نیازهای مشتریان را درک کنیم و کیفیت محصولات خود را بهبود ببخشیم. سامانه صدای مشتری رهاکو، پذیرای نیازها، علاقه‌مندی‌ها، پیشنهادات، شکایات، انتقادات و خواسته‌های مشتریان است. هدف از راه‌اندازی این سامانه ایجاد یک راه ارتباطی پایدار با مشتریان و معرفی بهترین و سریع‌ترین راهکار برای پاسخ‌گویی به نیازهای آن‌هاست. در این صفحه می‌توانید به سادگی و تنها با تکمیل یک فرم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید با شماره ۵۴۵۲۱-۰۲۱ داخلی ۸۰۰ تماس بگیرید. ما صدای شما را می‌شنویم و از اینکه پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان می گذارید، سپاسگزاریم.