نماد اعتماد

امروزه با رواج استفاده مردم از خدمات و فروشگاه‌های اینترنتی و ازدیاد سایت‌های فروش اینترنتی، نیاز مبرمی به نهادهای ناظری برای این فروشگاه‌ها می‌باشد.
یکی از عوامل مهم توسعه و پایداری تجارت الکترونیک ایجاد اطمینان و اعتماد در میان کاربران خدمات و فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشد.

در ایران نهادهای ناظری وجود دارند که با بررسی کیفیت خدمات و انجام تعهدات سایت‌ها در قبال مردم و مشتریان نمادهایی را به آنان اعطا می‌کنند.
سایت‌هایی که به‌تمامی تعهدات خود در مقابل کاربران و مشتریان خود عمل می‌کنند و تمامی حقوق آنان را به رسمیت می‌شناسند،
دارای این نمادها می‌باشند که در این صورت کاربر بتواند با خیال راحت از گرفتن خدمات و کالای مطلوب و مورد انتظار از آن‌ها استفاده کند.
با افتخار سایت رها دارای تمامی نمادهای اطمینان می‌باشد که کاربران با اطمینان بتوانند از تمامی خدمات آن استفاده کنند.

logo-samandehi

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج در تعهدنامه نماد می باشد.

فارغ از موارد ذکر شده ما در مجموعه شرکت های مهندسی دانش بنیان رها از صمیم قلب و با تمام وجود بر این اعتقاد داریم که همراهان و مشتریان و کاربران ما نماد اعتماد و نشان افتخار ما هستند.

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، در اجرای ماده ۱۲ قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و حمایت عملی از حقوق یاد شده در آن، با تلاش بی وقفه‌ی دست‌اندرکاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، جهت نظم بخشی و ساماندهی فعالیت های تجاری رایانه ای مجاز، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تنظیم گری مناسبات بخش خصوصی و دولت و مشارکت موثر در ساماندهی امور تجاری رایانه ای براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار (مصوب ۱۳۷۹/۱۰/۰۴ مجلس شورای اسلامی) و آیین نامه مصوب هیات وزیران (مصوب ۱۳۸۳/۰۳/۲۴) از تیرماه سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز نمود و با ادغام انجمن شرکتهای انفورماتیک ایران به عنوان سازمانی مردم نهاد در چهارده سال گذشته در این زمینه فعال بوده است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)