عضویت در شبکه فروش

استخدام همکار فروش در این واحد تخصصی مجموعه مهندسی رها با توجه به استراتژی سازمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بدون شک کارکرد صحیح و اصولی این واحد در جهت ارائه محصولات و خدمات در حفظ و بقاء هر کسب و کاری نقش اساسی ایفا می‌کند. اهمیت این واحد نیز در گرو اهمیت و جایگاه مشتری برای هر کسب و کاری است. جذب، حفظ و تلاش برای ماندگاری و در کنار آن رضایت مشتری از عوامل تاثیرگذار بر میزان این اهمیت است. برنامه ریزی و اجرای استراتژی‌ها، تلاش برای حفظ رضایت و تصویر ذهنی مثبت مشتری از کسب و کار، حفظ روابط پایدار با مشتری، ارائه محصولات جدید و خدمات مورد نیاز مشتری برای تثبیت جایگاه کسب و کار مواردی است که بیانگر اهمیت این نقش در سازمان‌ها است.

اهمیت شغل همکار فروش

تلاش برای توسعه هر سازمان و به موازات آن توسعه این بخش نیازمند درک بیشتر آن است. همچنین نیازمند داشتن یک تیم قوی و فعال می­‌باشد تا در کنار واحد تبلیغات و بازاریابی بتوانند بیشترین سودآوری را برای مجموعه داشته باشند. نگرش و تفکر صحیح سازمان نسبت به اهمیت این شغل، کلید موفقیت کسب و کارها در دنیای امروزی است. افرادی که بتوانند این اهمیت را درک نمایند و راهکارهای مطمئنی را برای آن و ارائه محصول و خدمات خود انتخاب کنند، می‌توانند بهترین مشتریان را به سمت خود جذب کنند. هر چند در حال حاضر دیگر جای خالی یک برنامه اصولی برای فروش و مشاوره آن در بسیاری از کسب و کارهای اقتصادی احساس نمی­‌شود، اما ایجاد این واحد کارشناسی یکی از دغدغه‌های بسیاری از کسب و کارها است.
ما نیز در مجموعه شرکت‌های مهندسی دانش بنیان رها مانند شرکت‌های موفق دیگر سعی بر آن داریم که با تقویت این واحد خود قدم به قدم به اهداف پیش روی سازمان نزدیک‌ و نزدیک‌تر شویم.

شرکت رها چگونه همکاران فروش را در رسیدن به اهداف هدایت می‌کند؟

در این فرایند، همکار فروش علاوه بر اهداف شرکت، هدف شخصی خود را نیز دنبال می‌کند. این هدف شخصی که رشد و ارتقاء دانش، بینش و توانایی‌های فردی و رشد ویژگی‌های شخصیتی و همین‌طور کسب درامد بیشتر می‌باشد مورد توجه همکار فروش است. ما در مجموعه دانش بنیان رها با ارزیابی دوره‌ای کارشناسان از نظر ارائه اطلاعات دقیق و مطمئن، بهینه سازی تصمیم‌های مشتریان، بهینه سازی کیفیت پیاده سازی و ارتباط موثر با مشتریان به خصوص در مورد مشتریانی که دانشی در رابطه با محصولات از جمله تین کلاینت، زیروکلاینت و ارائه خدمات مجموعه ما ندارند می­‌پردازیم، این موضوع به رشد مجموعه و مهم‌تر از آن به بالا بردن دانسته‌های کارشناس خواهد ‌انجامید. حفظ این رابطه دو جانبه بین مجموعه رها و مشتریان از دغدغه‌های مدیران شرکت ماست.

کارشناس فروش موفق چه کسی است؟

ورود به هر حرفه‌ و موفق شدن در آن نیازمند داشتن برخی ویژگی‌ها و رشد توانمندی‌های مورد نیاز آن حرفه است. برخی ازمهم‌ترین ویژگی‌های این کارشناس حرفه‌ای داشتن اعتماد به نفس، عزت نفس، صبر و شکیبایی، خوش رویی و مسئولیت پذیری، پشتکار فراوان، آموزش پذیری و قدرت تصمیم گیری به موقع است.
همچنین یک همکار فروش موفق می‌کوشد با پرورش توانمندی‌هایی نظیر توانایی برقراری ارتباط موثر با تیپ‌های گوناگون شخصیتی، بهبود فن بیان، بالا بردن قدرت متقاعدکنندگی و فراگیری اصول و فنون مذاکره به یک کارشناس حرفه‌ای در حوزه کاری خود تبدیل شود. آگاهی دادن به مشتریان در مورد محصولات و جذب آنها برای خرید و جلب رضایت مشتریان از توانمندی‌های همکار فروش در شرکت ما می‌باشد.

تیم فروش شرکت رها متشکل از چه قسمت هایی است؟

این تیم مجموعه مهندسی رها متشکل از کارشناس، کارشناس سایت، کارشناس جامعه مجازی، کارشناس پشتیبانی، کارشناس روابط عمومی، سرپرست داخلی و سرپرست خارجی و در نهایت مدیریت واحد می‌باشد. در مجموعه مهندسی رها شرح وظایف هریک از همکاران فروش در سمت‌های نام برده شده و همچنین مسیر پیشرفت به طور کامل مدون شده است. بنابراین هر شخص می‌تواند با تلاش و پشتکار و پیگیری اهداف خود به جایگاهی که برای خود متصور است دست یابد. شوق و انگیزه رسیدن به هدف و تلاش برای آن و ایجاد حس سر زندگی ویژگی جذاب کار در مجموعه رها است.

وظایف همکار فروش چیست؟

‌مدیریت وب‌سایت‌ها، ایجاد هماهنگی میان فروش اینترنتی و فیزیکی سازمان، بارگذاری محتوای تبلیغاتی در سایت ها و پیگیری از وظایف این قسمت است.

مدیریت ارتباطات و بارگذاری محتوی در جامعه مجازی و انجام پروسه فروش در این زمینه از وظایف این قسمت است.

پس از ارائه محصولات به مشتری وظایف کارشناس پشتیبانی نقش پررنگ تری به خود می‌گیرد. پاسخگویی به تماس‌های در جهت پشتیبانی و خدمات پس از فروش و همچنین انجام فرآیند‌های مدیریت ارتباط با مشتری، ارتباط با مشتریان موجود و پاسخ به تماس مشتریان ناراضی، ارائه خدمات به مشتری در بازه زمانی توافق شده، آموزش و راهنمایی مشتریان در رابطه با استفاده صحیح از محصولات و خدمات، پیگیری شکایات ابراز شده از جانب مشتریان، انتقال پیشنهادها و انتقادها به شرکت برای انجام اقدامات اصلاحی مورد نیاز و اطلاع به مشتریان در خصوص نتایج، از مسئولیت‌های کارشناسان پشتیبانی ما است. همانطور که مشخص است همکار فروش پشتیبانی می‌بایست دارای صبر بیشتر و قدرت متقاعدکنندگی بیشتر باشد.

کارشناسان، کارشناسان سایت، کارشناسان جامعه مجازی و کارشناسان پشتیبانی این واحد، تحت نظر سرپرست فروش داخلی فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند.

مدیریت این واحد که نقش اساسی واحد فروش را ایفا می‌کند، نقش پیچیده‌ و چالش برانگیز هر سازمانی است. هدایت تیم، ارائه راهکار مفید به مدیریت جهت بهبود میزان فروش، مذاکره و عقد قرارداد با مشتریان و ارتباط با شرکت های تبلیغاتی در جهت افزایش فروش بخشی از فعالیت‌های مدیریت است. قسمت جذاب کار در رها این است که تک تک پرسنل این واحد می‌توانند با آموزش‌های مستمر و تلاش فردی به سمت مدیریت ارتقاء یابند.

با توجه به توضیحات ذکر شده، اگر شما هم علاقه‌مند به همکاری با مجموعه رها در تیم تخصصی فروش هستید می‌توانید با تکمیل فرم زیر رزومه خود را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی آن با شما تماس بگیریم.

فرم درخواست همکاری فروش

۵/۵ - (۱ امتیاز)