تبدیل کیس به زیروکلاینت

با پیشرفت تکنولوژی کیس‌های قدیمی دیگر مثل سابق کاربرد ندارند. اما ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود! با کم‌ترین هزینه می‌توانید کیس‌های قدیمی خود را ارتقا دهید و دوباره از آن‌ها استفاده کنید. برای این کار می‌توانید کیس قدیمی خود را به زیروکلاینت تبدیل کنید. امکانات سخت افزاری و نرم افزاری زیروکلاینت‌ها آن‌ها را به جایگزینی عالی برای کیس تبدیل کرده است. اگر قصد دارید سیستم خود را ارتقا دهید، کافیست سرور مرکزی را بروزرسانی کنید تا تمام زیروکلاینت‌ها ارتقا یابند. بهترین بخش داستان این است که هر رایانه به معنای واقعی کلمه قابلیت تبدیل شدن به زیروکلاینت را دارد.

با توجه به ضعف بودجه مدارس در تجهیز سایت‌های مدارس و نوسازی، شرکت رها راهکاری کم هزینه برای تجهیز سایت مدارس را به شما معرفی می‌کند!
محصول زیرو کلاینت محصولی شناخته شده می‌باشد و نیازی به تعریف از این محصول نیست. برای تجهیز مدارس با استفاده از زیرو کلاینت شما می‌توانید از دو روش زیر بهره ببرید!

روش اول:

سرور و دستگاه زیروکلاینت را خریداری کنید. که این راه با توجه به ضعف بودجه مدارس توصیه نمی‌شود.

روش دوم (راه پیشنهادی رها):

کیس‌های فرسوده ای که دارید را با هزینه بسیار کم تبدیل به زیرو کلاینت کنید شرکت رها این کار را با هزینه فقط ۵۰۰ هزار تومان و گارانتی معتبر انجام می‌دهد.
تنها شما مشتریان عزیز نسبت به قدرت و نیاز به عملکرد زیرو کلاینت ها باید یک سرور از رها تهیه فرمایید که نصب و راه اندازی این سرورها کاملا رایگان می‌باشد.
با روش تبدیل کیس به زیروکلاینت مزایا زیر را به دست خواهید آورد.

  • بسیار کم هزینه

  • به شدت کم‌مصرف ۵W

  • بدون صدا

  • حجم و وزن در حد گوشی موبایل

  • کارایی بالا با عملکرد گرافیکی عالی

  • بدون نیاز به پشتیبانی

case to zeroclient
۵/۵ - (۴ امتیاز)