شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی رها

هر شرکتی قوانین و مقرراتی برای مشتریان دارد ما در اینجا قوانین رها برای مشتریان را بررسی می‌کنیم.
کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه رها که محصولات مجازی‌ سازی مانند تین‌کلاینت و زیرو کلاینت به فروش می‌رسد، به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه رها و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین رها از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین رها که مندرج است، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه رها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که تغییراتی در قوانین رها مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه رها در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی رها اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه رها استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی رها برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه  رها را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه رها به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت رها استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
طبق قوانین رها، فروشگاه رها متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.
و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
در واقع با استفاده از  فروشگاه رها که در آن محصولات مجازی‌سازی به فروش می‌رسد، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده جزئی از اموال رها محسوب می‏‌شود. و نشر تنها با نام بردن از سایت رها بلامانع است.

فروشگاه

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
مشتریان در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش دارند ولیکن  از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می‌باشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی رها به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را به کار می بریم.
با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی رها مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.
حق قطع فروش کلی و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای محفوظ است.