شیوه حمل و نقل محصولات در رها

شرکت رها ارائه دهنده انواع خدمات و محصولات مجازی سازی می‌باشد. می‌توانید لیست محصولات را در فروشگاه رها مشاهده کنید. بعد از خرید محصول مسئولیت حمل و نقل دستگاه بر عهده خریدار می‌باشد. به علت جلوگیری در به وجود آمدن مشکلات و تنوع سلیقه‌ای افراد در این موضوع و رسیدن محصول به مقصد، شرکت رها مسئولیت و هزینه حمل دستگاه را برعهده خریدار قرار داده است. تمام محصولات از شهر تهران به سایر نقاط کشور ارسال می‌شود. این موضوع برای کسانی که  سفارش خود را در تهران تحویل می‌گیرند نگرانی چندانی ایجاد نمی‌کند. اما خریداران محترمی که سفارش خود را از شهرستان‌ها ثبت می‌کنند باید دقت بیشتری داشته باشند. همه محصولات توسط شرکت و نیرو‌های با تجربه آنان بسته ‌بندی می‌شود. و تمام نکاتی که باید در بسته‌بندی یک محصول الکتریکی انجام شود را به کار می‌گیرند. تا در هنگام حمل و نقل دچار آسیب نشود.

شرایط حمل محصول در گارانتی

طبق مفاد گارانتی محصولات، که در بخش پشتیبانی سایت مطرح شده است. مسئولیت و هزینه حمل دستگاه با خریدار می باشد.
خریدار اگر خارج از تهران باشد کافیست نحوه حمل را به همراه هزینه برآورد نماید تا دستگاه ارسال گردد.
شیوه حمل طبق انتخاب شما می تواند هوایی یا زمینی صورت گیرد. و زمان رسیدن محصول متفاوت است.
در صورت حساس بودن کالا توصیه می کنیم فرد یا باربری مطمئنی را برای این موضوع انتخاب نمایید.
توصیه ما به خریداران محترم این است که آن‌ها هم به نوبه خود دقت لازم برای نوع حمل و تحویل دستگاه توجه داشته باشند.
باربری معمولا برای انتقال بسته‌های بزرگ می‌باشد.
باربری یا هر فرد و مجموعه‌ای را که برای رساندن محصول به دست خود انتخاب می‌کنید، در ابتدا ذکر کنید. که محصول شما از حساسیت بالایی برخوردار است. نباید ضربه ببیند و یا به آن فشار وارد شود.

خرید-تین-کلاینت

نکات لازم حمل و نقل

باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب راه اندازی شوند تنها باید توسط نصاب متخصص انجام شود.
روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و حداقل ۲ روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.
سفارشات باربری بین ۳ تا ۵ روز کاری تحویل خواهد شد.
هزینه بارگیری از شرکت یا انبار و تحویل به توافق مشتری و شرکت باربری برمی گردد.
به علت حساس بودن قطعات کامپیوتری و عدم رعایت این نکات در باربری توصیه می‌کنیم حتما از قبل، هماهنگی‌های لازم را در جهت حساس بودن قطعه انجام دهید که متحمل ضرر نشوید.
با رعایت نکات گفته شده و تجربه چندین ساله ما در فروش، محصول شما بدون هیچ مشکل یا آسیب دیدگی به دست شما خواهد رسید.
کافی است نکاتی را که با یک دیگر بررسی کردیم را رعایت کنید.
در صورتی که بعد از تحویل بسته با مشکلی در دستگاه مواجه شدید بهتر است قبل از هرگونه اقدامی، ابتدا با شرکت تماس بگیرید. و مشکل خود را بگویید، مجموعه رها می‌تواند به درستی شما را راهنمایی کند.

دانلود pdf شیوه حمل و نقل محصولات در رها

۵/۵ - (۴ امتیاز)