شرکت رها نگهبان حریم شما است.

مجموعه رها با احترامی که برای حریم شخصی مشتریان خود قائل است، در حفظ اطلاعات شخصی مشتری بسیار دقیق است. ما نگهبان حریم شما هستیم و اطلاعات نزد ما محرمانه می‌ماند. برای خرید محصولات و خدمات رها، اطلاعاتی را از مشتریان درخواست می‌کند تا بتواند در امنیت کامل خدمات خود را ارائه دهد. موقع سفارش، اطلاعات شخصی مشتری مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.

از آنجا که کلیه فعالیت‌های مجموعه رها که در حوزه مجازی‌سازی انجام می‌شود قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک است و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، به همین دلیل وارد کردن اطلاعات شخصی مشتری مانند نام و کد ملی الزامی است. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در هنگام خرید ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آن‌ها است. در صورتی که موارد ذکرشده به صورت صحیح و کامل درج نشده باشد، مجموعه رها جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

ارتباط بیشتر با مشتری

رها برای حفظ ارتباط با مشتریان خود و برای اطلاع‌رسانی اخبار، خدمات و محصولات ویژه و جدید، ممکن است برای اعضای وب‌ سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
در صورتی که مشتریان تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مجموعه رها را در پروفایل خود لغو کنند.
عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.
مجموعه رها ممکن است نقد و نظرهای ارسالی مشتریان را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند.
همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط مشتری، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، رها می‌تواند از اطلاعات شخصی مشتری که ثبت‌شده است برای پیگیری قانونی استفاده کند.
مشتریان ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت مجموعه رها، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب موارد ذکر شده به مجموعه رها اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
لذا برای جلوگیری از هرگونه سو استفاده احتمالی، مشتریان نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.
در صورتی که مشتری شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سو استفاده یا مشکلات احتمالی مشتریان باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق توسط مشتری باشد، با خود مشتری بوده و مشتری حق هر گونه ادعا علیه مجموعه رها را از خود سلب می‌کند.
ما نگهبان حریم شما هستیم و هویت شخصی مشتریان را محرمانه می‌دانیم و اطلاعات شخصی مشتری را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کنیم.

موارد خاص در حفظ حریم مشتری

ما نگهبان حریم شما هستیم نگران اطلاعات شخصی‌تان نباشید.
مگر در یک مورد خاص باتوجه به اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور شرکت موظف باشد اطلاعات شخصی مشتری را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای مجموعه رها وجود ندارد. و مشتریان با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های مجموعه رها ندارید. می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
مجموعه رها برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی مشتریان همه توان خود را به کار می‌گیرد. و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه مشتریان فراهم آورد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)