رفع مشکل خرید کامپیوتر

هنگام خرید کامپیوتر سوالات زیادی ذهن شما رو مشغول می‌کنه مثل: چه کامپیوتری بخرم که

نصب و راه اندازیش راحت باشه
فضای کمتری بگیره
صدای کمتری تولید کنه
برق کمتری مصرف کنه
جا به جا کردنش راحت باشه
عمرش طولانی باشه و زود خراب نشه
به زمان طولانی برای تعمیر و به روز رسانی نیاز نداشته باشه
هزینه های اداری و عملیاتی را کاهش بده
بهره وری کارکنان را افزایش بده
ریسک از دست رفتن اطلاعات را از بین ببره
و….

کیس های معمولی معایب زیادی دارد. فضای بیشتری از محیط کاری شما را می‌گیره. سر و صدای زیادی تولید می‌کنه، جا به جاییش سخت تره. برق بیشتری مصرف می‌کنه و… در اینجا به شما راهکارهایی را معرفی می‌کنیم که در خرید کامپیوتر به شما کمک می‌کند و راحت تر می‌توانید تصمیم گیری کنید.

و اما راهکارهای ما:

محصولات تین کلاینت، زیرو کلاینت و نرم افزار استر که در اینجا به شما معرفی می‌کنیم هیچکدام از معایب کیس‌های معمولی را نداره. و به تمام سوالات شما پاسخ مثبتی میده.

تین کلاینت

تین کلاینت مثل کیس‌های معمولی عمل می‌کنه با این تفاوت که اندازش کوچیکه ( نصف برگه A4!) وزن کمی داره و به راحتی قابل جا به جاییه.
مصرف برقش کمه. به دلیل حذف قطعات مکانیکی مثل فن معمولا دو برابر کامپیوترهای معمولی عمر می‌کنند. همچنین از همه سیستم عامل های ویندوز و لینکوس پشتیبانی میکنه.
در محیط های کاری و خانه قابل استفاده است. اگر فضای خانه و محیط کاریتون کوچک است خرید تین کلاینت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

آیا-خرید-مینی-کامپیوتر-استوک-کاردرستی-است؟

زیرو کلاینت:

جای خرید کامپیوتر می‌تونید زیرو کلاینت بخرید. تفاوت زیرو کلاینت ها با تین کلاینت ها اینه که به تنهایی قابل استفاده نیستند و حتما نیاز به یک سرور مرکزی مثل کیس کامپیوتر، تین کلاینت و یا لپ تاپ دارند.
روی زیرو کلاینت نمی توان چیزی نصب کرد.اغلب شرکت ها از زیرو کلاینت استفاده می کنند چون ارزان تر هستند.
همچنین سرویس دهندگیش راحت تر است زیرا تنها با نصب یک ویندوز و برنامه های دیگر روی سرور تمامی کاربران می توانند از آن استفاده کنند.
به دلیل وزن کم و اندازه کوچکش می‌تواند پشت مانیتور نصب شود و فضای کمتری می گیرند.
در ادارات، مدارس، شرکت‌های خدماتی و استارتاپ ها می‌توان از زیرو کلاینت ها استفاده کرد.

نصب-لوازم-جانبی-روی-زیروکلاینت

نرم افزار استر:

نرم افزار استر روی سرور نصب میشه. این نرم افزار کیس کامپیوتر را برای شما تقسیم میکند و چندین نفر همزمان می‌توانند به صورت جداگانه از آن استفاده کنند. نرم افزار استر تا ۱۲ کاربر را پشتیبانی می کند. در نظر داشته باشید که باید به تعداد نفرات کارت گرافیکی روی کیس اضافه کنید چون به خروجی کارت گرافیک نیاز است. همچنین فاصله کاربران نباید بیشتر از ۱۵ متر باشد. گردآوری و تنظیم توسط مجموعه شرکت های مهندسی دانش بنیان رها

استر
۵/۵ - (۱ امتیاز)